2703
2553
عنوان

به نظرتون مادرشوهرم مرض نداره!!!

321 بازدید | 34 پست

من الان هشت ساله عروسشونم اصلا یه اخلاقایی داره ولقعا تعجب میکنم از همه بدتر اینه هر جقدر میگذره اخلاقاشم بدتر خودش رو نشون میده

مثلا اینکه مادرشوهرم  از صبح که پامیشه  صبحونه خورد نهارش رو میزاره میره با دوستاش بیرون بعد ظهر میاد نهار میخوره عصر باز میره بیرون  سر شب میاد خونه دوباره یه بارم شب میره با پسرش بیرون یعنی باور کنید هر روز اینجوریه اصلا نمیتونه تو خونه بند شه تا یه مدت پیش هر روز صبح میرفت  یا خونه داداششاش یا خواهراش یا بچه هاش دیگه همه عاصی شدیم هیچکس بهش محل نمیده 

یه اخلاقای دیگه هم داره ۶۱سالشه ولی جلف بازی درمیاره میریم بیرون  جلوی مرد فروشنده قشنگ شالش رو باز میکنه کلیپس امتحان میکنه من خودم خجالت میکشم از رفتاراش موهاشم زرده زرده

پدرشوهرمم از دستش عاصی شده اصلا باهاش حرف نمیزنه  همش با هم قهرن الان مشکلی که هست شوهرمم احساس میکنم اینجوری شده بقیش رو پست بعدی میگم

من همون دلنیا ۹۰هستم

شوهرم به اون شدت نیست شوهرمم مرض سفر داره و من سه داداش دارم شهر دیگه میشه همش میگه بریم خونه اون مسافرت یعنی در سال ما ده بار میریم مسافرت اصلا یه روز تعطیلی میشه بدنم میلرزه همش میگه کجا بریم

من خودم ارامش خونه رو خیلی دوس دارم  میترسم لنگه مادرش بشه چیکار کنم

من همون دلنیا ۹۰هستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

امروز زنگ زدم زن دایی شوهرم باهاش صمیمیم بهش میگم این مادرشوهرم رو ببرن دکتر واقعا من خودمم عاصی شدم هر روز ۹ صبح زنگ میزنه بیا بریم بیرون 

من همون دلنیا ۹۰هستم
شوهرم به اون شدت نیست شوهرمم مرض سفر داره و من سه داداش دارم شهر دیگه میشه همش میگه بریم خونه اون مس ...

مادر شوهرت بیماری روحی داره،بی قراره،باید دارو مصرف کنه،و مراقب باش شوهرت زن دیگه ای نگیره چون تنوع طلبه

2714
جلف بودنش که خب آره بده ولی خیلی از خانومای این سن تو خونه بند نمیشن،افسرده میشن تو خونه ولی خب اینک ...

عزیزم از اول اینجوریه الان بدتر شده فقط برای خوردن و خوابیدن میره خونه ما هم شهرمون کوجیکه همه مسخره میکنن ادمو زشته اخه 

من همون دلنیا ۹۰هستم

خب ایشون ۶۰ سالشه.قبل انقلاب روسری هم نبوده تازه بنده خدا روسری الان باید سرش کنه.

بعد ایشون برونگراست شما درونگرا.

تفاوتهای ادمها دلیل بر بودنشون نیست.

اگه بدون دعوت میره خونه اقوام کار درستی نیست .

من به اندازه ی یک ابر دلم میگیرد وقتی از پنجره می بینم حوری(دختر بالغ همسایه) پای کمیاب ترین نارون روی زمین فقه میخواند.سهراب سپهری
چه با مزه  س شوهرت،از خدات باشه میبردت سفر،عین مردای تنبل خوبه؟

عزیزم اخه اخلاق خوبیم نداره که مسافرت میریم انقدر بد رانندگی میکنه حق اعتراضم نداری 

انقدر سر چیزای بیخودی قهر میکنه اصلا از مسافرت زده میشی

تازه مسافرت خوبه به اندازش

از اول سال دو بار تهران رفتیم یه بار ترکیه رفتیم دو باربانه رفتیم  حالا باز میگفت فردا بریم سفر منم باهاش دعوا کردم اخه پولدارم نیستیم که 

من همون دلنیا ۹۰هستم
2706