2737
2734
عنوان

به نظرتون مادرشوهرم مرض نداره!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 34 پست
آخه بیرون رفتن خرج داره منکه میرم با بچه هام زیر۲۰۰نمیشه،بعدشم بالاخره آدم خسته میشه،منکه خودم انقدر ...

منم بیشتر اهل خونه ام یروزبرم خونه بابام چند روز باید استراحت کنم....ولی خب ادما باهم فرق دارن...لذت ببر ازمسافرت رفتن چرا الکی ناراحت میشی بخدا خیلیا ارزوشونه

خدایا شکرت😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره اگه بدون دعوت میره نوشتم که کارش درست نیست. مثل زن داداش منه.بی دعوت میاد خونه مادرم.

وا خوب مثل مامانشه ديگه من هم بدون دعوت اكثرا ميرم اتفاقا خَيلى هم خوشحال ميشن كمك چيزى از دستم بر بياد هم مى كنم

وا خوب مثل مامانشه ديگه من هم بدون دعوت اكثرا ميرم اتفاقا خَيلى هم خوشحال ميشن كمك چيزى از دستم بر ب ...

نه عزیزم ادم خونه مادرشم نباید سرزده بره.پایه ای ترین اصول اداب معاشرته.خونه خودشم سرزنده بریم خوشش میاد؟

من به اندازه ی یک ابر دلم میگیرد وقتی از پنجره می بینم حوری(دختر بالغ همسایه) پای کمیاب ترین نارون روی زمین فقه میخواند.سهراب سپهری
2731
نه عزیزم ادم خونه مادرشم نباید سرزده بره.پایه ای ترین اصول اداب معاشرته.خونه خودشم سرزنده بریم خوشش ...

اره سر زده كه نه خودم هر جا بخوام برم از شب قبل هماهنگ مى كنم كلا منظورم اين بود خونه ى پدر شوهرم راحتيم وقتى بيشتر ميريم خوشحال ميشن 😁