2733
2734
عنوان

بیاید از سوتی های محشرتون بگید😂 اول خودم میگم پست اول

| مشاهده متن کامل بحث + 18990 بازدید | 329 پست
وای😂😂😂😂😂

😄😄😄

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄

منم تو فیلم عروسیم با اهنگ مادر با مادربزرگ و مادرشوهرم دارم میرقصم بعد مامان بزرگمو بغل میکنم وگریه میکنم و دستشو میبوسم یه دفه مادرشوهرم میاد بغلم میکنه حول میکنم دست اونم بوس میکنم 😂😂😂ینی هرکی میبینه یه فوش بهم میده. شوهرم میگه اسگولی چیزی هستی دست مامانمو چرا بوس میکنی واقعا؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دیروزم دبیرمون میخواست بگه از جلو برن که با کسی برخورد نکنن گفت از جلو میدم بچه ها یهو خندیدن اینقد پایه بود خودشم خندید گفت زهر مار😂😂😂

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)

سوتی من وحشتانکه و خنده دار یه بارم گفتم اینجا

یه شب که شوهرم رو مبل دراز کشیده بود و داشت پیامای یه گروه رو که برا شهرمونه و سیاسی و اجتماعی هس رو میخوند که یهو من چراغ شوخیم روشن شد و با یه وضع نامناسب کوسن رو میکوبدم سرش اونم دست منو میگرفت منم جیغ میزدم🙈نگو دستش خورده و همه ی اینارو ضبط کرده فرستاده گروه.زود پاک کرد.ولی تا یه ماه کابوسش رو میدیدم

😍
وااا چرا این همه خرج دارم میکنم یه مشت میمون بیفتن وسط برقصن خودم بشینم نگا کنم؟ 🤣😂

دقیقا . زیاد برقص👌

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
2738
واااای رفته بودیم پرده فروشی خیلی خیلی تشنم بود به فروشنده گفتم ببخشید آقا میتونم از آبتون بخورم..او ...

الانم بهش ميكنى؟😂خواهر تو فقط هيچى نگو

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!
😂😂😂😂😂😂

😄😄😄

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄
وااای پوکیدم 😂

😄😄😄😄

2706