2737
2734
عنوان

بیاید از سوتی های محشرتون بگید😂 اول خودم میگم پست اول

| مشاهده متن کامل بحث + 19008 بازدید | 329 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من وقتی سوار ماشین شم از رانندگی همه ترس دام یه بار تو تاکسی جلو نشسته بودم جلو تر یه بچه با مامانش بود نمیدونم چرا حس کردم الان بچه زیر ماشین میره بلند داد زدم یا حسیییین 

اقا راننده رنگش پرید بعد عذر خواهی کردم گفتم یه لحظه فکر کردم حواست به جلو نیست خخخخخخ

وخدایی که نگه داشت دلم را از غم .......;وانگهی گفت کمی صبر و مدارا تا دم........🌼🌼
2731
من موقع عقدم خواهرام میگفتن بسه دیگه کم برقص خیلی خریت وبچگی کردم البته سنی هم نداشتم تازه سرچوبی هم ...

😂😂😂😂😂😂

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.
یه بار سوار تاکسی شدم اول صبح بود خیلی گشنم بود همش تو فکر بیسکووییت ساقه طلایی بودم گفتم پیاده شدم ...

😄😄😄😄😄

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄
دستگاه سی ان سی  جهت برش cnc  روی فلزات استفاده می شود همچنین برای ایجاد طرح های دلخواه ...

چه خوب تو فکر بودم توخونه جوشکاری بزنم واسه خودم 🤕 خو آخه فلزبری؟

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨

[QUOTE=108588326]یکی از فامیلمون راننده تاکسیه بعد در عقبی ماشینش خرابه هردفعه که مسافر پیاده 

واااااااااااای😂😂😂😂

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2740
یه بار سوار تاکسی شدم اول صبح بود خیلی گشنم بود همش تو فکر بیسکووییت ساقه طلایی بودم گفتم پیاده شدم ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣تورو خدااااا

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت

واااای رفته بودیم پرده فروشی خیلی خیلی تشنم بود به فروشنده گفتم ببخشید آقا میتونم از آبتون بخورم..اون کثافتم گفت بله خواهش میکنم بفرمایید بخورید....

منو میگی از خجالت قرمز شده بودم خواهرمم ترکیده بود😂😂😂😂😂😂😂 الان بهش میکنم میگم خاک تو سرم ک نمیتونم درست حرف بزنم😃😃

منکه بعداز عقدم از محضر اومدیم بیرون از دوتا پله خوردم زمین😬همه میگفتن از خوشحالی هول شدی،لامصب واس ...

من میخواستم برم محضر نزدیک بود با کله برم تو جوب که شوهرم منو گرفت وگرنه پخش زمین میشدم با اون کفشا 😂

😒
راننده گفت بله؟؟؟؟ پولو محکم گذاشتم کف دستش 😀😀😀

🤣🤣🤣🤣🤣🤣 خیلی باحال بود. من جای راننده بودم به مابقی کرایه ات یه ساقه طلایی میدادم.

من از ساقه طلایی آی بدم میاد.صبح بخورم یه روز کامل سیرم از بس لای دندونام میمونه🤭

حالا درسته هر گُل یه بویی داره ولی شما دیگه همه ی گُلا رو بو نکن                  پیرو متن مدرک تحصیلی: زرنگ اونیه که همه میگن ولش این تو باغ نیس در صورتی که همون صاحب باغه😎
منکه بعداز عقدم از محضر اومدیم بیرون از دوتا پله خوردم زمین😬همه میگفتن از خوشحالی هول شدی،لامصب واس ...

آخی دلم سوخت واست 🤣

با آن همه دلداده دلش بسته ی ما بود !ای من به فدای دل دیوانه پسندش 💞
2706