2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای آرررررره همیشه هم یا دعوا میشه یا یکی فوت میکنه.

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘
2738
وای آرررررره همیشه هم یا دعوا میشه یا یکی فوت میکنه.

ببخشید بد گفتم یعنی برا من اینجوری میشه

انشالله چیزی نمیشه بهش فکر نکن 

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘
آره چنددفعه دلشوره داشتم بعدش یه اتفاقی افتاده😐من حتما صدقه میدم که رفع بلا بشه

پس چرا من صدقه میدم بازم اون اتفاق بده میفته😒😞😕

دادم  الانم هی دارم صلوات میفرستم

دیگه نگران نباش 

آرامش خودتو حفظ کن ❤

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
پس چرا من صدقه میدم بازم اون اتفاق بده میفته😒😞😕

از کجا میدونی اتفاق بدتر ازون نمیخاست بیفته؟؟

چند روز پیش دلشوره گرفتم ،صدقه دادم،نیم ساعت بعدش یهو بچم از پله ها افتاد،صورتش زخمی شد ولی گفنم خداروشکر اتفاق بدتر ازون نیفتاد

ای وای صدقه نمیندازی؟ مال من یا دعواس از نوع ناجوووور یا یکیمون یه بلایی سرش میاد

چرا دوسه بار صدقه دادم فایده نداشت. هر روزی ک قراره اتفاق بد بیفته همین ک چشمامو باز میکنم از خواب دلشوره میگیرم دیگ خودم میدونم....

2706