2733
2739
عنوان

شمام وقتی دلشوره میگیرین بعدش یه اتفاقی میفته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 967 بازدید | 66 پست
نه بابا خیلیم ضعیفه ولی فقط تو بلاها زود حسش میکنم😓

اتفاقا منم فقط تو بلاها😟

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘

البته اکترا اونجوریه که نوشتم,  بعضا اینم هست که شما ارتعاشتون با ارتعاش یه اتفاق ناگوار همسان شده و از اتفاق افتادنش مطلع میشید, 

بازم سعی کنید بهش فک نکنید تا بهش انرژی بیشتری ندید و البته صدقه 

اون مورد قبلی که نوشتم جذب هست و این که الان نوشتم شهود 

عاشق تبادل تجارب هستم ☺☺☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس چرا من صدقه میدم بازم اون اتفاق بده میفته😒😞😕

شاید قراره خیلی بدتر از اون اتفاق بیفته،ولی با صدقه دادن بلا رفع میشه و به اون شدت نیست،مثلا همین چندروز پیش که شوهرم عازم کربلا بود من یه دلشوره عجیبی داشتم خیلی میترسیدم،کلی دعا کردم و صدقه دادم و یه روضه علی اصغر هم نذر کردم که ان شالله به سلامت بره و برگرده،چون به خاطر دلشورم میترسیدم اتفاقی بیفته،باورت میشه همون شب نصفه شبش اتوبوس شوهرم آتیش گرفت و جزغاله شد کوله شوهرم جزغاله شد،ولی خدارو هزارمرتبه شکر شوهرم و بقیه مسافرا سالم موندن،فرداش فهمیدم دلشورم بی دلیل نبود،اگه صدقه نمیدادن معلوم نبود الان چی میشد شوهرمو نزدیک بود از دست بدم😢

2731
شاید قراره خیلی بدتر از اون اتفاق بیفته،ولی با صدقه دادن بلا رفع میشه و به اون شدت نیست،مثلا همین چن ...

امسال؟؟؟؟؟

یکی از کاربرا گف دوتا اتوبوس بهم خوردن اتیش گرفتن،همووووون؟؟؟؟؟

2738
امسال؟؟؟؟؟ یکی از کاربرا گف دوتا اتوبوس بهم خوردن اتیش گرفتن،همووووون؟؟؟؟؟

آره یه هفته پیش این اتفاق افتاد،نه تصادف نکرده بودن،لنت ترمز داغ کرده بود ماشین خود به خود آتیش گرفت وجزغاله شد،مسافرا تو دود وآتیش گیر افتادن شیشه ها رو از بیرون شکستن و اینا از شیشه پریدن پایین😖

منم شب تنها بودم هی گفتم این بخاری گاز نکنه

از بخاری دلشوره داشتم پاشدم لوله هاش رو چک کردم و آخر با دلشوره خوابیدم گفتم ولش کن وسواس شدم نصف شب شیشه هاش ریخت از خواب پریدم دیدم بله به دلم افتاده بود ی چیزی میشه

آره یه هفته پیش این اتفاق افتاد،نه تصادف نکرده بودن،لنت ترمز داغ کرده بود ماشین خود به خود آتیش گرفت ...

ای وای😓😓😓😓 خداروشکر که طوریشون نشد

حالا برگشتن یا رفتن بالاخره کربلا؟

شاید قراره خیلی بدتر از اون اتفاق بیفته،ولی با صدقه دادن بلا رفع میشه و به اون شدت نیست،مثلا همین چن ...

😭😭😭😭 وای خداروشکر چ وحشتناک خدارو هزارمرتبه شکر کن 

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘
2706