2733
2734

مامانم تقریبا توی همه عروسیا میفته😐😐😐

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یادش بخیر تو عروسیه پسرخالم مثلا خواستم با کلاس بازی دربیارم ک من رقصنده هستم و فلان

رفتم وسطه سالن وسطه رقص زارت پام لیز خورد با پاشنه بلند😑😑😂پخشه زمین شدم

لباسم زیره کفشم گیر کرد افتادم

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
2731

خودم چون اصلا اهل رقص نیستم سوتی ندادم توی مراسما باید فک کنم ازدیگران یادم بیاد بگم بهتون😅

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑

من یه بار تو عروسی بودیم با یه دختره دوست شدم از اقوام دور بود من فامیلهاش  زیاد نمیشناختم.بعد یه آقایی از اقوام دور بود من همیشه ازش بدم میومد .همیشه هم اون وسط قر میداد از اون رقصهای دهه شصتیا خخخ.به دختره گفتم من چقد از این آقا بدم میاد گفت کدوم گفتم همون که میرقصه گفت اون که داییمه اومدم ماست مالیش کنم گفتم نه اون که میشناسم اون وریش گفت اونم که عممومه.هیچی دیگه من اون لحظه از خجالت اب شدم و کلی با دختره خندیدیم😀😁😄😂

خوشحالی یعنی ....
2738

عروسی دخترخاله بابام،عروس حین رقصیدن کله پاشد😶😶

عاشق امضاتم     چند وقته منم یه عالمه درخواست دوستی از مردا دارم

😎😂

والا این امضارو گزاشتم بازم میان

تازه بعصیا فحشم میدن بهم😕

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
واقعا؟خخخخ

آره کفش پاشنه بلند نمیتونه بپوشه هروقت میپوشه میفته☺️

عقد فامیلمون بود 

عقدو تو خونه گرفته بود عروس و داماد تو اتاقی بودن ک کنارش گلخونه بود چند نفر بودیم از پنجره گلخونه داشتیم عروس و دامادو میدیدیم ی خانمه چاق کنار من بود خودشو تکون داد زارت خورد بمن منم افتادم رو ی گلدون بدون گل خیلی بزرگ 

خورد شد😐😐

زنه😃😋😊

من😣😣😣

مامان عروس😒😒😒

یا حسین(ع)❤️❤️❤️
2706