2733
2739
واقعأ؟؟؟یعنی چقد راسته؟؟؟؟انشاءالله ک پسرباشه و سالم ...انشاءالله امام حسین هرحاجتی داری براورده کنه ...

ببین بعضی از فامیلای ما برای تعیین جنسیت با این نرم افزار کار می کنند که ببینند �تی دختر میخوان کی باید تاریخ لقاح باشه یعنی از قبل مشخص می‌کند تا ۹۹ درصد درست جواب میده خدا از دهنت بشنوه وقتی گفتی امام حسین حاجت تو بده اشک تو چشام جمع شد و دلم شکست

لطفا واسه سلامتی نی نی م یه صلوات مهمونم کنین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کلا اطرافم میگن خودمم همین فکزو میکنم خوابم دیدم دختره.

میگن اگه موقع لقاح اول زن به ارگاسم برسه بچه پسر میشه و اگه اول مرد به ارگاسم برسه بچه دختر میشه

لطفا واسه سلامتی نی نی م یه صلوات مهمونم کنین 
من به خواب خیلی اعتقاد دارم ، همین ماهی که باردارشدم هم پدرم هم مادربزرگم خواب دیده بودن که حامله ام ...

من ماه اول بود ک بارداربودم و نمیدونستم خودم خواب دیدم پسردارشدم اسمشم گذاشتم پرهام

نفسم هایلین💜
2738
ببین بعضی از فامیلای ما برای تعیین جنسیت با این نرم افزار کار می کنند که ببینند �تی دختر میخوان کی ب ...

اخه من این ماه ک باردار شدم بع هفت ماه بود گلم و اصلا بیخیال بارداری بودم حتی مثه همیشه ک رعایت میکردم و نیم ساعت میخابیدم بعد رابطه و همش خودم و همسرم گرمیجات میخوردیم دقیقا شهریور کاملا بیخیال بودیم گفتیم دیگه نمیخاییم و بعدها سرفرصت بریم‌دکتر ....اما چون تو ماه محرم بود خییییلی از امام حسین کمک خاستم خیییلی گریه کردم و اصلا تو فاز پسر دختر نبودم واقعا برام مهم نبود اما وقتی فهمیدم باردارم واقعا ته دلم ب این نتیجه رسیدم ک امام حسین حاجتمو داد و نذر کردم سالم باشه وپسرباشه تا اسمش بزارم محمدحسین....ببخشید طولانی شد میدونم‌ و مطمئنم اقام حتما دلتو شاد میکنه و در اوج ناامیدی شادم کرد انشاءالله اربعین ب حاجت دلت برسی

خدای مهربونم مواظب پسرم باش....