2733
2739
عنوان

اگه دوسدارین عکس خونه هاتونو بزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 1010 بازدید | 83 پست
کاری بهش نداشته باش غذاشو بذار دم دست خودش گشنش شه میخوره خب

۳۶ساعته هیچی نخورده ۳روزه ولش کردم انگار ن انگار

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خونه ما تو مجتمعه و گاز و برق و اب مشترکه داخل خونم بدک نیست ولی این چیزا خیلی اذیتم میکنه تورو خدا دعا کنین بزودی عوضش کنیم 

انقد بدم اومده وقتی میرم توش احساس خفگی میکنم😢😢😢😢

🖤🖤ایرانم درد میکند🖤🖤
2728
نه اصلا اثر نداشت ۳۶ساعت هیچی نخورد بدون اغراق میگم هیچیا طاقت نیاوردم باز  اخرم روانی میشم

امیدوارم حل بشه مشکلت😞خیلی سخته درکت میکنم

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
توی بوفه ظروف ارزشمند و زیبا  میذارن نه بلورای ژاپن و کریستالای بی ارزش

خو الان من پرسیدم چند تا ظرف بزاره .نپرسیدم ک چه جنسی بزاره

یکی رو داشتم که خیلی دوسشداشتم                           هنوز هم دوسشدارم اما دیگه ندارمش                          
2740
خونه ما تو مجتمعه و گاز و برق و اب مشترکه داخل خونم بدک نیست ولی این چیزا خیلی اذیتم میکنه تورو خدا ...

چرا اذیت میشی؟😐

جایی ک من هستم کلا خونه هاش اپارتمانه و مشترک

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱
من بیخیال شدم اصلا دیگه اصرار نمیکنم بدتر میکنه بیرون میریزه

چندوقتشه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
به نظر شما  توی بوفه روی هر شیشه یه ظرف بزاره یا  یا چند تا ظرف

من روی هرشیشه یکی گذاشتم وتمام

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
2706