2737
2734

ابجیم میخواد جهازشو بچینه .اگه مایلین عکس خونه هاتونو بزارین یه کم از چیدمانتون استفاده کنه 

یکی رو داشتم که خیلی دوسشداشتم                           هنوز هم دوسشدارم اما دیگه ندارمش                          

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا حد مرگ عصبانیم اومدم اینجا اروم شم بزارید ببینم😭

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2728
تا حد مرگ عصبانیم اومدم اینجا اروم شم بزارید ببینم😭

چرا حالا عزیزم .صلوات بفرس اروم میشی 

یکی رو داشتم که خیلی دوسشداشتم                           هنوز هم دوسشدارم اما دیگه ندارمش                          
چرا حالا عزیزم .صلوات بفرس اروم میشی 

نمیخوره ک نمیخوره دلم میخاد از طبقه ۸ام خودمو پرت کنم پایین از ساعت۱۲و نیم نشستم هنوز گوشه لپشه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2738

به نظر شما  توی بوفه روی هر شیشه یه ظرف بزاره یا  یا چند تا ظرف

نمیخوره ک نمیخوره دلم میخاد از طبقه ۸ام خودمو پرت کنم پایین از ساعت۱۲و نیم نشستم هنوز گوشه لپشه

عزیزم روشت اثر نداشت رو پسرت دوباره خودت غذا دادی بهش؟

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2706