2737
2739
عنوان

برای پسرزایی چه خوراکی هایی پیشنهادمیدین

| مشاهده متن کامل بحث + 2083 بازدید | 108 پست
اره من انجام میدم بقیه اش صلاح ومصلحت اون بالایی ممنون عزیزم

اینو هم بهت بگم من جدیدا شنیدم ی فوق تخصص نازایی توی اصفهان اینو تایید کرده ک برا پسر دار شد زن خنکی بخوره و مواد غذایی ک رحمو قلیایی میکنه و مرد خیلی زیاد گرمی جات بخوره و موادی ک اسپرمو تقویت میکنه 

قبل از همه چی حتما ختما شوهرت ببر ی آز تحرک اسپرم بده چون توی پسر دار شدن حرکت اسپرما خیلی مهمه 

بعدشم گرده نخل نر و خرنوب بگیر بریز تو عسل بده ب شوهرت 

من شنیدن ایم دوتا اسپرمو و حرکتشو تقویت میکنن 

من این کارا نکردم و شما بکن انشالله خدا صلاح و مصلختت رو با خاسته دلت یکی کنه و ی پسر کاکل زری بهت ببخشه.

آمین 

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
بعد از پریودت که پاک شدی اقدام نکن یه هفته بعدش اقدام کن. هم روز تخمکگذاریت نزدیک میشه هم چون   ...

این ک انزال نداشته باشه کاملا اشتباه هست برا پسر زایی باید نزدیکی هر ۱۲ساعت باشه چون اگر حجم اسپرما کمتر میشه ولی تحرکشون‌بیشتره و‌برا پسر زایی خیلی بهتره 

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره درسته خدا باید صلاح بدونه برا آدم. درسته ممکنه کسی جنسیت خاصی خوشش بیاد و بخواد و نذر کنه و ... ...

افرین واقعا درسته من وقتی فهمیدم بچم دختره چون خیلی کارا کرده بودم ناراحت شدم 

ولی وقتی بدنیا اومد هزار ماشاءالله چنان روزی و نعمت با خودش اورد ک من ۷سال  بود خونه پدر شوهر بودم و تو ی اتاق ۳.۴زندگی میکردم با پدر شوهرم .ارزوم بود مستقل بشم و استقال و‌ی خونه بزرگ برام شده بود رویا ولی بعد از دنیا اومدن بچم مستقل شدم اومدیم تو ی خونه بزرگ و خدا رو هزار بار شکر میکنم ک خدا بهم دخمل نازمو داد ومن الان دوتا فرشته دارم ک خدا ب واسطه اینا در نعمت و روزی رو ب رومون باز کرده .خدارو شکر

توت فرنگی و قهوی توی طول روز باشه یا مثلا یه ساعت قبل نزدیکی؟؟

یک ربع یا بیست دقیقه قبل از اقدام...

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
2728
بعدش قرص اورژانسی نخوردی؟

نه.بیکارم مگه ب بدنم اسیب بزنم.بعدشم هفتاد لیره.یعنی نزدیک صد پنجاه هزارتومن.مرض دارم اینهمه پول بدم ب یک دونه قرص😂

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
2738

دستگاه سی ان سی جهت برش cnc روی فلزات استفاده می شود همچنین برای ایجاد طرح های دلخواه روی سنگ میتوانید از cnc سنگ استفاده کنید و برای ایجاد نقوش بسیار زیبا و جذاب روی دربهای فلزی منازل و ... از پانچ cnc ورق استفاده می شود. برش پلاسما نیز نوعی برش دهنده برای متریال مختلف است

ادم بایدتلاششو بکنه ولی همه چی اول و اخر دست خداست تااون نخواد نمیشه من سه‌ماه رژیم بودم هم خودم هم شوهرم دعاشو خوندم نمازهاشو میخوندیم هردوتامون دعایی داشت ک باید روی شکم مینوشتی نذرکردم بزارم محمد همه ی کارهارو‌کردم ولی بازم دختر شد یه دختر نازوملوس 

2706