2733
2739

من خودم یه دخترنازودسته گل دارم دوست دارم دومی پسرشه سومی دخترالبته اگه خدابخوادومصلحت بدونه شمااگه تجربه ای چیزی داریدممنون میشم راهنمایی کنید

باهم مهربان باشیم شایدفردانباشیم....😍😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

موز گردو کشمش کاسنی بخور. لبنیات نخور. با جوش شیرین خودتو بشور. قبل اقدام به شوهرت قهوه بده و کمپرس سرد بزار براش

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  

خرما و تخم هویچ در سه روز اول پریودی

خوردن موز و پسته و گردو...

شستن واژن با جوش شیرین طبی و اب...

قبل از نزدیکی به شوهرت یه فنجون قهوه بده بخوره

خودتم یه کاسه توت فرنگی بخور....

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
2738
بنظرم اینا فقط پنجاه درصد کاره صد درصد نیست. ولی بادکش گرم و نزدیکی تو روز تخمک گذاری و شستن خودت ق ...

اره من انجام میدم بقیه اش صلاح ومصلحت اون بالایی ممنون عزیزم

خرما و تخم هویچ در سه روز اول پریودی خوردن موز و پسته و گردو... شستن واژن با جوش شیرین طبی و اب... ...

توت فرنگی نشنیدم چه جالب مرسی😍

ولی گردو برای دختر زایی خوبه من خودم رفتم رژیم غذایی

منم رفتم ولی گفت گردو منم بهش گفتم گردو دختر زایی گفت هرچی نوشتم بخور

۸۰درصد جواب گرفتن...دیگه نمیدونم🙄

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
2706