2733
2739

والله یک قرمه سبزی خریدم بدون برنج از غذای اماده 

کم بود ده تومن 

وقتی خودم اشپزی میکنم به شوهرم کمک خرج هستم دیگه از بیرون میخریدیم خیلی گرونتر درمیوند اونم نه با کیفیتی که خودم پختم.این یک نمونه کمک خرجیه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره به شدت احساس پوچی میکنم😕 هیچجا نگفتم حتی به شوهرم ولی الان میگم دوس دارم برم سرکار کارم هست ولی آسم و پانیک اتک دارم اینا مانعم شدن همش فک میکنم اکه برم وسطش نتونم چی اگه حالم بد بشه اگه از پسش برنیام😔

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ات رو تغییر میدن
2728
ای بابا بیخیال زن واسه کار کردن آفریده نشده به نظرم حیف اعصاب و انرژی آدم نیست دنیا دوروزه باید حالش ...

شوهر منم همینو میگه😑😭منم دوس دارم برم سرکار البته ن واسه پولش واسه این ک سرم گرم شه افسردگی میگیرم خونه.اونم میگه زن  واسه کار افریده نشده تو ظریفی هرچی میخوای بگو بگیرم😭عوضش کلاس اینا میگه برو ک من دوس ندارم.کلا کار کردن دوس دارم

جالب است ثبت احوال همه چیز را در شناسنامه ام نوشته جز احوالم...
2738
بنظرتون چه میشه کرد برا پیری که پول لازمه و نمیشه کار کرد؟ تصمینی هم نیس بچه و شوهر باشن یا نباشن، چ ...

بیمه عمر کردم خودمو خیالم راحته از طرفیم خونه ماشین شوهرم همش به ناممه نگران چیزی نیستم پس اندازم میکنم باهاش طلا میخرم به نظرم در همین حد آینده نگری کافیه😁

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔
ای بابا بیخیال زن واسه کار کردن آفریده نشده به نظرم حیف اعصاب و انرژی آدم نیست دنیا دوروزه باید حالش ...

علایق و توانایی آدما با هم فرق میکنه. چرا جمع میبندین ؟ شاید شما و اطرافیانتون واسه کار کردن آفریده نشدین.

شوهر منم همینو میگه😑😭منم دوس دارم برم سرکار البته ن واسه پولش واسه این ک سرم گرم شه افسردگی میگیرم ...

اره واقعا کسی که تو شهر زندگی کنه بیکاری افسردش میکنه

ن چرا پوچی؟😐چیمه مگه کجم ؟ مشکلی دارم؟ وظیفه من نیس کار کردن خیلیم لذت میبرم یکی دیگه کار میکنه من ...

هیچوقت گارانتی نداره شوهر و بچه با آدم باشن فردا روزی برا پیری خودمون از چی باید خرج کنیم؟

Live For Yourself
اونقدر ها ماهر نشدم فقط گاهی برای خودم میدوزم

منم قبلا رفتم خیاطی متد گرلاوین حقیقتش هیچی یاد نگرفتم الان تو این کلاسای کاربر  متعادل شرکت میکنم خیلی خوبه می‌خوام اول برای مامانم و خواهرم بدوزم بعد برای دیگران 😂😂

علایق و توانایی آدما با هم فرق میکنه. چرا جمع میبندین ؟ شاید شما و اطرافیانتون واسه کار کردن آفریده ...

بله ما به خودمون زحمت نمیدیم اینهمه راه تفریح چرا کار؟!اونم تو جامعه داغون ایران

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔
2706