2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه اتفاقا هروز كه شوهرم از كار مياد و من ميز رو چيدم و دخترم غذاشو خورده و سرو صورتش تميزه ،،،ميگم اگه شاغل بودم الان بايد لباس فرم تنم بود هول هولكي ميز ميچيدم و غذاي ديشبو گرم ميكرد

بچم نق ميزد از گشنگي و نميزاشت حرفي بزنيم اول بايد اونو رو ب راه ميكردم بعد نيم ساعت يه ساعت فرصت به خودمون ميرسيد

حداقل با بچه اينجوري احساس ارامش بيشتري دارم

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

خدا كمكت كنه بري سركار،منم خانه دار بودم از هرنظر اذيت بودم خيلي دنبال كارگشتم بالاخره تونستم يه شركت خصوصي كارپيداكنم خداروشكرمرتبط با رشتمه انشاله كه شماهم بري سركار و يه درامد واسه خودت داشته باشي

منم مثل شما احساس پوچی میکردم شاغل بودم شوهرم بعد از ازدواج نذاشت برم الان یکم هدف دار شدم دارم تو کلاسای خیاطی کاربر moteadel شرکت میکنم خیلی خوبه، خیلی دیگه داشتم میمردم از بی هدفی هر چند مادر شوهرم مسخرم می‌کنه میگه خیاطی میخوای چیکار 

2738
پادشاهی می کنی دیگه

ای بابا بیخیال زن واسه کار کردن آفریده نشده به نظرم حیف اعصاب و انرژی آدم نیست دنیا دوروزه باید حالشو برد

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔

نه،بیکاری خیلی هم خوبه

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

من همچین احساسی ندارم ولی دلم میخواد برم سرکار تا سرگرم شم و با چن نفر معاشرت کنم ولی شوهرم میگه کارای الکی دوس ندارم بری ب آدم کلی حرف میزنن میگه دلم میخواد ی کار خوب پیدا کنی  ولی فک نکنم بشه بدون پارتی ک نمیشه کار خوب پیدا کرد تازه با تحصیلات فوق دیپلم  

نه والا میخورم میخوابم حوصلمم سر بره میرم خرید کلاس و با دوستام دورهمی میگیرم کلا به خودم سختی نمیدم ...

بنظرتون چه میشه کرد برا پیری که پول لازمه و نمیشه کار کرد؟ تصمینی هم نیس بچه و شوهر باشن یا نباشن، چطور میتونیم ی فکری ب حال خودمون بکنیم؟

Live For Yourself
2706