2737
2734
عنوان

تلافی کار شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 627 بازدید | 27 پست
اروم باش گلم تو که نباید اعصابت داغون بشه ومریض بشی   اینا همه مال استرسه زیاد به خودت فشار عصب ...

ممنون عزیزم جواب دادی امیدوارم بتونم به خودم بیام یه درس عبرت درست حسابیو من بگیرم از این قضیه اینکه بیشتر به خودم و آرامش و عاقبت خودم اهمیت بدم 

خب شما اشتباه کردی دوران عقد دیدی اینجور  جدانشدی 

ازونایی نیست که تغییر کنه فقط پیر میشی در حال قصه خوردن

به نظر من به جا مزاحم و اینجور چیزها 

باهاش حرف بزن که جدا میخوای بشی  که ببینید چه میشه کرد شما به حرف من می رسید بعدا که این آقا تا آخر آخر آقای خاله زنکی و اینجور مسائل پیام عزیزم به خواهرتان و داره

تهشم بر میگرده بهت میگه حتی به خواهرت شک میکنی

خانم اینارو من به چشم دیدم که میگم 

آقا هستم🕵️‍♂️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب شما اشتباه کردی دوران عقد دیدی اینجور  جدانشدی  ازونایی نیست که تغییر کنه فقط پیر میشی ...

آره دیگه آدم بده قصه من میشم میگه من حساسم زیادی من شکاکم مشکل دارم ولی این سری اتمام حجت کردم اومد بریم مشاور فعلا نیستش 

خب شما اشتباه کردی دوران عقد دیدی اینجور  جدانشدی  ازونایی نیست که تغییر کنه فقط پیر میشی ...

میدونی چیه قلبم مهربونه اومد نشست جلوم گریه کرد جلو بابام جلو باباش جلو دامادشون ندیده بودم مرد گریه کنه اگه قلبم از سنگم بود نرم شد دلم سوخت و اومدم یه فرصت دیگه دادم الانم بچه دارم 

و یکی دیگه اینکه الان میگه جدا بشی خودمو میکشم خیلی میترسم ازش همیشه تو دعواها دست به چاقو میشه خودشو بکشه امنیت ندارم باید برم مشاور ببینم چی میگه 

2728
آره دیگه آدم بده قصه من میشم میگه من حساسم زیادی من شکاکم مشکل دارم ولی این سری اتمام حجت کردم اومد ...

اره دندونی که خرابه و باید کشید انداخت دور تا نیست تمامش کنید 

متاسفانه من به چشم خودم دیدم و طرف تا پیری آدم نشد هنوز هم دنبال زن خرابه تو اینستا.  و هر روز د حال خرید کیف و کفش برا یه مشت آدم الاف که فقط نگاش کنن اخرشم با همین پولایی ک میریزه به پاشون با دوس پسرای جوونشون میرن خوش گذرونی 

زندگی تو بگیر دست آبجی نه بچه به درد. میخوره نه همچین آدمی 

تا وقت داری فکری بکن سرکار برو به خودت برس 

البته مشاوره حتما برید

ولی خودتو نسوزان واسش 

یکی میشی مثله مادر بیچاره ما

آقا هستم🕵️‍♂️
میدونی چیه قلبم مهربونه اومد نشست جلوم گریه کرد جلو بابام جلو باباش جلو دامادشون ندیده بودم مرد گریه ...

😶😶😶چه کاریه برادر من شما چاقو می گیری دست خب به جاش خیانت نکن عجب

اره شما حتما مشاور برو 

نگران نباشید امیدوارم مشکلتون حل بشه بچه کوچیک هم که دارید سخت تر واقعا

آقا هستم🕵️‍♂️
2738
چجوری؟ دیگه رمز گذاشتم رو گوشی تهدیم کردم تلافی میکنم خدا خودش کمکم کنه ختم به خیر بشه همه چی  ...

با مردای فامیل گرم بگیر شوخی و ....گوشیت ی موقع زنگ میزنه الکی رد تماس بده و از این بچه بازیا

چیزی واسه گفتن ندارم😊
با مردای فامیل گرم بگیر شوخی و ....گوشیت ی موقع زنگ میزنه الکی رد تماس بده و از این بچه بازیا

میدونم زیاد جالب نیس ولی آره میخوام همین کارو کنم گاهی اوقات باید خودشون طعم تلخ یه چیزی رو بچشن که بفهمن چقد دردناکه مخصوصا روم حساسم هس فک کنم جواب بده 

میدونم زیاد جالب نیس ولی آره میخوام همین کارو کنم گاهی اوقات باید خودشون طعم تلخ یه چیزی رو بچشن که ...

میدونی شوهر منم همینطوریه نه در حد عزیزم گفتن ب خواهرما چون شوهر خواهرم مذهبیه ولی در حد شوخی دستی با بقیه مثلا دختر عمو و دایی و...اینم نکنه اونا میکنن لجن میگیره البته بیشتر اونا میکنن بعد کلی جنگ کردنم یعنی دعوااااا کردیما سر ی حیوون و دست دادنا و....گرم گرفتن با مشتریا و نگاه بیش از حد ب بیرونیا 

ولی چه کنم نمیتونم شوخی دستی کنم یا دست بدم با کسی ک تلافی شه البته مردای فامیلمونم پایه نیستن

چیزی واسه گفتن ندارم😊
میدونی شوهر منم همینطوریه نه در حد عزیزم گفتن ب خواهرما چون شوهر خواهرم مذهبیه ولی در حد شوخی دستی ب ...

منم خواهرم همیشه بهش عزیزم میگه واسه همین اونم روش باز شده خدا خودش کمکمون کنه این مردا سر به راه بشن قدر ماها رو بدونن که ما هم فکر تلافی نباشیم 

منم خواهرم همیشه بهش عزیزم میگه واسه همین اونم روش باز شده خدا خودش کمکمون کنه این مردا سر به راه بش ...

آدم نیستن ک قدر بدونن اونروز اون ب ی دختر نگاه کرد و نمیدونم چی گفت ازش یکم بعد منم ب ی پسره نگاه کردم و تعریف کردم ی لحظه حالم از جفتمون بهم خورد گفتم چه زندگیه آدمو مجبور ب....

چیزی واسه گفتن ندارم😊