2737
2734
عنوان

تلافی کار شوهرم

627 بازدید | 27 پست

میدونم کارم اشتباهه ولی هیچ جوره آروم نشدم بعد از یک ماه تا اینکه یه جورایی کار شوهرمو دارم تلافی میکنم 

از عقد دلمو شکوند یه بار پیامشو به یه دختره دیدم موقع عمل که خانومی حلالم کن در صورتی که به من یه حلالیت هم نگفت 

بعد نصیحت های برادرانش به یکی از دخترای فامیلمون البته دختر اومده بود عقد ما رو تبریک گفته بعد ادامه دادن 

بعد فرستادن عکس نامتعارف نه س ک ی ولی جالبم نبود واسه دختر خاله ده سال بزرگتر از خودش و زن داداشش 

بعد دوست خودم که بهش بخاطر یه قضیه ای پیام میداد شوهرمم باهاش خیلی رسمی حرف نزد سر اونم دعوا شدیم 

کلا دوران عقد تا طلاق رفتم و برگشتم 

هنوز که هنوزه دست نمی‌کشه بهش میگم دوست ندارم مثلا زیاد تو به زن داداشت پیام بدی ولی باز کار خودشو میکنه درسته با هم فامیلن و هم سن همن با هم بزرگ شدن ولی خب وقتی میبینه من حساسم باید یه تغییری کنه مثلا جواب تلفن نده پشت سر هم بهش زنگ میزنه 

یا مثلا پارسال واسه خواهرم نوشته بود صبح بخیر عزیزممممم واسه من نفرستاده بود کلا انگار یه خنجر دستشه هراز گاهی میزنه به قلبم 

تا این آخری پیامشو دیدم به یه دختره یه مشت دروغ تحویل داده بود بعدم بلاک کرده بود و پشیمون شده بود 

در حقم خوبیم اینقد زیاده کرده و خاطره خوب با هم زیاد داریم که نیمتونم بگم دل بکنم برم

فقط منم دارم میشم یکی مث خودش اعتماد به نفسم ازم گرفته شده.. همش میگم مگه من چمه.. تحصیلاتم بیشتر از خودشه.. قیافمم خوبه.. اخلاقمم خوبه.. خوب نیس بگم حتی بابام خونهم بهم داده 

هر هر از چند گاهی اینجوری میکنه میخوام درس عبرت بگیره که منم میتونم بد باشم میخوام درک کنه چقد تلخه ببینی یکی دیگه به عشقت پیام میده.. جواب نمیدم به کسی ولی همینکه شماره مزاحم بهم پیام بده داره دلم خنک میشه 😓 بذار ببینه درک کنه.. 

چندسالته؟

خو همسرت مقصره چرا باید باخانومای دیگه چت کنه؟

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چندسالته؟ خو همسرت مقصره چرا باید باخانومای دیگه چت کنه؟

ولی اون بچس خیلی از نظر سنی نه ولی هنوز پختگی نداره مث یه مادرم که باید پشت سرش راه بیفتم بگم این کار خوبه اون کار بده 

بچه نیستم عزیزم نزدیک 29 سالمه

حق داری حساس بشی ولی نمیدونم چی بگم که دلتو اروم کنم 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2738
ولی شایذ شخصی‌تش اینطوره دست خودش نیس شاید هدفش خیانت نیس

آخه یه بار دو بار وقتی میبینه چجوری اشک منو در میاره چجوری حال منو بد میکنه وقتشه شخصیت خودشو عوض کنه آخه بخاطر کسی که ادعاش میشه عشقشه همه زندگیشه 

ولی اون بچس خیلی از نظر سنی نه ولی هنوز پختگی نداره مث یه مادرم که باید پشت سرش راه بیفتم بگم این کا ...

نمیدونم چرا مردای نسل جدید اینجور شدن بعضیاشون

کاش منم بدونم دیگه حسی تو قلبم نمونده همش از رو دلسوزی جوابش میدم دلمو حسابی شکونده 

غصه نخور چون اگه غصه بخوری چندسال زودتر از وقتش پیرمیشی

غصه نخور چون اگه غصه بخوری چندسال زودتر از وقتش پیرمیشی

راست میگی به خدا قسم چند روز بود قلبم تیر می‌کشید و دست چپم بی حس شده بود آخه حق من اینه تو زندگی حرفم که باهاش زدم همش قسم دروغ خورد که من نبودم یه عذرخواهیم نکرد کلیم تهدید به خودکشی کرد چند شب کلا کابوس میدیدم

راست میگی به خدا قسم چند روز بود قلبم تیر می‌کشید و دست چپم بی حس شده بود آخه حق من اینه تو زندگی حر ...

اروم باش گلم تو که نباید اعصابت داغون بشه ومریض بشی   اینا همه مال استرسه زیاد به خودت فشار عصبی وارد میکنی برای روح وروانِ خودت ارزش قائل باش 

2706