2733
2739
عنوان

دنیای بدون پدر خیلی سخته و ترسناک

| مشاهده متن کامل بحث + 963 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خدا جای حق نشسته  نمیزاره حقی که برای شماست به راحتی از گلوی عمو وبچهاش بره پایین

مال مهم نیست شکر خدا من دستم به دهنم میرسه به مادر و برادرام هم میرسم تا پا بگیرن ولی جای خالی نبودش....

جدی میگی ک سخته دنیای بدون پدر؟؟؟من همش اذیتم یکنه و جنگ و دیگه حوصلش ندارم بخدا😔

نه نگو این حرف را واقعا سخته.با وجود این که ما را هم خیلی اذیت کرده و میکنه ولی نبودش آزار دهندست

گفتین مادرتون از یه خونواده پولدار بود اونا کمکش نمیکنن؟ 

کمک میکنن ولی غیر مستقیم چون بالاخره این زن هم  بعد از این همه سختی نباید بشکنه.پدربزرگم که به رحمت خدا رفته خواهر برادرهاش هستن که کمک میکنن هرچی از دستشون بربیاد منم کمکش میکنم ولی برای اون تو سن ۶۰ سالگی دیگه این چیزا خیلی مهم نیست اون کسی بوده که تمام جوانیش را سرمایه گذاری کرده برای پدر.به قول یه مشاور که به من میگفت اینطور زنها که همه چیشون شوهر و ازدواجشون و بچه هاشونه و برای خودشون هیچ چیز جدایی ندارن مثل کار تحصیل دوست....وقتی این اتفاق براشون میافته خطر افسردگی شدید دارن.یه دفعه تهی میشن.

2740
مال مهم نیست شکر خدا من دستم به دهنم میرسه به مادر و برادرام هم میرسم تا پا بگیرن ولی جای خالی نبودش ...

بدت نیاد ولی همچین پدری نباشه بهتره 

ولی مطمنم روزی سرش به سنگ میخوره وروزی که مال ومنالی براش نمونده،دنبال خانوادش میگرده 

من مرده شما زنده ..شک ندارم این روزو خواهی دید

چطوور شده بود کلفت خواهرشوهر؟

یعنی کار میکشیدن ازش

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود