2737
2739
عنوان

بچها80کیلوام😮

| مشاهده متن کامل بحث + 807 بازدید | 94 پست
من قدم 170وزن شروع 86 تو سه مال رسبدم ب 70 روزی 1200کالری میخوردم رقص وپیاده روی هم داشتم بیا کمک ...

خوشا بسعادتت. منو بگو..نود و دو ام. باقد صد و هفتاد

لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود/ حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت.سیب را چیدمو و در دلهره دستانم/سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت. تا سه بس بود که بشمارمو در دام افتد/گفت یک دو ولی افسوس ۳ را دوست نداشت*آقای جوینی*  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دارم چاق میشم خیلی تنبل شدم و بی انگیزه،چیکار کنم؟

بیاباهم بریم برقصیم پیاده روی کنیم باشگاه بریم کار خونه انجام بدیم طناب بزنیم

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
2728

تصمیم بگیر تا عید بشی ۶۷ کیلو تو میتونی فقط کافیه چیزای شیرینو تنقلاتو و برنج در شبو از برنامه غذاییت حذف کنی صبح ها دوتا تخم مرغ ابپز فقط سفیدشو بخور با سینه مرغ ابپز شده اب زیاد بخور وسط صبونه و ناهار خیار بخور ک صورتت لاغر نشه من مربی بدنسازی بودم شوهر ک کردم دیگ نزاشت حسودیش شد

خوشبحالت من هرچی میخورم چاق نمیشم 😢😢😢

تو بنده برگزیده خدایی

لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود/ حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت.سیب را چیدمو و در دلهره دستانم/سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت. تا سه بس بود که بشمارمو در دام افتد/گفت یک دو ولی افسوس ۳ را دوست نداشت*آقای جوینی*  
2740
خداتو شکر من من ۱۲۰ ام و توی رژیم خیلی سخت

ببخشید شما قدتون چنده بعد پیش متخصص رفتین یا خودتون رژیم میگیرید من قدم ۱۶۳ آخرین بار که کشیدم ۸۳ بودم ولی فکر کنم بیشتر شدم اصلا جرات ندارم برم رو ترازو حالا تصمیم گرفتم برم پیش متخصص تغذیه اراده ندارم خودم رژیم بگیرم😕

این نیز بگذرد...                                   
تصمیم بگیر تا عید بشی ۶۷ کیلو تو میتونی فقط کافیه چیزای شیرینو تنقلاتو و برنج در شبو از برنامه غذایی ...

مثلمنی

خدایا شکرت بابت‌هدیه ای که بهم دادی.❤❤❤❤❤الحمدالله ربّ العالمین🌹🌹🌹❤❤❤
واقعا خوشبختم شما ادامه دادی 

نه من تحصیلاتم تربیت بدنی بود.نزاشت ادامه بدم.توی ۲سال از ۷۰ شدم ۱۲۰

خدایا شکرت بابت‌هدیه ای که بهم دادی.❤❤❤❤❤الحمدالله ربّ العالمین🌹🌹🌹❤❤❤
2706