2733
2739
عنوان

از اینده زندگیم میترسم اما راه برگشتی ندارم😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 942 بازدید | 83 پست
بجای تغییر دیگران  خودتون رو تغییر بدید صد در صد راحت تر

یعنی خودمم بشم مثل اون عصبی و بددهن و جوشی!

حس اون بچه ای رو دارم که فقط به خاطر اینکه صاحب توپه بازیش میدن...
من برای ارامش تو دعا میکنم تو برای من دعا کن. کاش یه فکری میکردی تا بچه نداری.پای بچه میاد وسط خیلی ...

فکری به ذهنم نمیرسه جز اینکه ارزوی بچه داشتنو با خودم به گور ببرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه میتونی به یه بهانه روزی یه قرص کلردیازپوکساید بهش بده.مثلا بگو تقویتیه.عوارضیم نداره خیلی تاثیر ...

خواب اوره.جراتشو ندارم میترسم بفهمه

درکت میکنم .خیلی سخته.بهش محبت کن تا کمی آروم بشه محبت زیاد نه محبت کلامی. بغلش کن عین بچه ان کمبود ...

باور کن دیگه جواب نمیده کلا نمیخاد تغییر کنه من که از توانم دیگه خارج شده اصلا نمیدونم باید چیکار کنم

2728
رابطه احساسیتون چطوره؟بهت نحبت و ابراز علاقه میکنه؟تو چطور؟

اره من که همه چیو ابراز میکنم اون کمتر‌.اون فقط میگم تو حاشیه اس نه خودش زندگی میکنه نه من همش تو استرسه و ناامیده.اصلا خودمم موندم پای چیش موندم

اجی ادم تا تو اون شرایط نباشه نمیتونه کمکی کنه تاجای طرف نباشی نمیدونی چی ب چیه الکی راهنمایی کردن هم فایده نداره.حالا ک میگی راه برگشت نداره پس سعی کن زندگیتو جهنم نکنی فقط میدونم محبت راه چاره ناسازگاری هاس.ولی نذار زندگیت سرد بشه.خدا کمکت کنه خواهر گلم.ولی اینم بدون زندگیا همه مشکلات دارن......... 

امیدوارباش 
اجی ادم تا تو اون شرایط نباشه نمیتونه کمکی کنه تاجای طرف نباشی نمیدونی چی ب چیه الکی راهنمایی کردن ه ...

اخه با محبت چطور این رفتاراشو درست کنم.سرد شدم چون میدونم ته این زندگی چیزی نیست.نه راه پس دارم نه پیش

اخه با محبت چطور این رفتاراشو درست کنم.سرد شدم چون میدونم ته این زندگی چیزی نیست.نه راه پس دارم نه پ ...

نمیدونم تو داری باهاش زندگی میکنی من که نمیدونم اون آقا چطور شخصیتی داره خودت باید بفهمی یا با مشاور حرف  بزنی کمکت کنه تو مردت رو بهتر میشناسی اگه هممممممممه ی تلاشت رو کردی و نمیشه دیگه نمیدونم.

ب خدا میسپارمت خواهرم

امیدوارباش 
2738
یعنی خودمم بشم مثل اون عصبی و بددهن و جوشی!

نخیر

بشید مسکن 

بلاخره هرکی ویژگی منفی داره ویژگی مثبتم داره

اگه رو منفیا هر روز زوم کنی 

خودتو بیشتر نابود میکنی

بعد شوهرتو ببر پیش مشاور

خودتم بری بد نیست

با طلاق و جنگ و جدل چیزی درست نمیشه

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
نخیر بشید مسکن  بلاخره هرکی ویژگی منفی داره ویژگی مثبتم داره اگه رو منفیا هر روز زوم کنی&nbs ...

از دیشب یه لحظه هم نخوابیدم همش فکر فکر.اگه بخام تو این زندگی بمونم باید قید بچرو بزنم چون با این اخلاق شوهرم بچه بیارم جفتمون داغون میشیم.مشاوره نمیاد تکی هم که فایده نداره.همش استرس دارم نکنه باز دعوا کنه با همسایه یه چیزی بشه این وسط از ترسم جرات ندارم از خونه برم بیرون.چون میدونم شوهرم یه چیزیو خیلی کش میده و گیره.میدونه کاراش و اخلاقاش غلطه اما میگه من درست نمیشم اینجوری بار اومدم.محیط کارشم شرطه تو این رفتاراش

از دیشب یه لحظه هم نخوابیدم همش فکر فکر.اگه بخام تو این زندگی بمونم باید قید بچرو بزنم چون با این اخ ...

به شوهرت گفتی با این رفتارات منو نسبت ب خودت و زندگیمون دلسرد میکنی؟؟

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
به شوهرت گفتی با این رفتارات منو نسبت ب خودت و زندگیمون دلسرد میکنی؟؟

از دیشب تو شوکم حرف نزدم باهاش چون چیزیم بگی قاطیه بدتر میشه.ولی میخام به خانواده اش بگم که با این رفتارا من نمیتونم بچه بیارم اخه خیلی بهم میگن.به خودشم میخام بگم نمیتونم با این رفتارا باهات ادامه بدم میدونم میخاد بگه من همینم دوس نداری زندگی کنی برو

از دیشب تو شوکم حرف نزدم باهاش چون چیزیم بگی قاطیه بدتر میشه.ولی میخام به خانواده اش بگم که با این ر ...

اگه گفت برو چه تصمیمی میخای بگیری؟

اگه گفت برو چه تصمیمی میخای بگیری؟

اصلا نمیدونم گیجم سرم سنگین شده از فکر و خیال.نمیدونم باید چیکار کنم فقط میدونم اگه بخام بمونم باید فقط تحمل کنم چون هیچ تلاشی برا این رفتاراش نداره.دیشب داداشاشم بودن دعوا شد گفتم ۵ ساله همینه همش تو حاشیه اش همش گیر میده راحت زندگی نمیکنه اعصاب منم خورد کرده.من اگه شرایط خونه مادرم خوب بود یه چند روز میرفتم بلکه بدونم باید چیکار کنم

اصلا نمیدونم گیجم سرم سنگین شده از فکر و خیال.نمیدونم باید چیکار کنم فقط میدونم اگه بخام بمونم باید ...

شرایط  مالی همسرت چطوره؟؟

2706