2410
2553
عنوان

از اینده زندگیم میترسم اما راه برگشتی ندارم😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 938 بازدید | 83 پست
معمولی کارش ازاده چیزی از خودش نداره

یعنی خونه و ماشین نداره؟؟

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نه اصلا.هیچ عوارضی نداره.فقط خوش اخلاقش میکنه و آرومش 😁بخر بریز تو شیشه بگو برا مثلا اسپرم خوبه یا ...

همون دیازپام؟

حس اون بچه ای رو دارم که فقط به خاطر اینکه صاحب توپه بازیش میدن...
نه بابا دیازپام چیه قرص کلردیازپوکساید ۵ سبز رنگ ریزه 

شما خودت استفاده کردی جواب گرفتی؟برای چه مدت؟

شما خودت استفاده کردی جواب گرفتی؟برای چه مدت؟

آره بعد زایمان خیلی عصبی بودم به همه گیر میدادم عصبی بداخلاق شدم.دکتر برام نوشت یه آرامبخش خیلی  ضعیفه و بسیار موثر.من یکی دوماه الانم هروقت حالم بد میشه و گیر میخام بدم😅 میخورم و آروم میشم .خوبیش اینه وابستگی نداره اصلا

2714
آره بعد زایمان خیلی عصبی بودم به همه گیر میدادم عصبی بداخلاق شدم.دکتر برام نوشت یه آرامبخش خیلی &nbs ...

خوب شاید شوهرم دکتر بیاد دوز قرص یا نوعش فرق داشته باشه حیف نمیاد دکتر