2737
2739
عنوان

از اینده زندگیم میترسم اما راه برگشتی ندارم😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 942 بازدید | 83 پست
مشکلش فقط همینه؟؟خصوصیات خوب داره

حوب این عصبی بودن و جوشی بودنو گیرای زیادش افسردم کرده نمیدونم چیکار کنم خدا فقط یه راهی بذاره جلو پام.کاش بابام بود پشت و پناهم بود

حس اون بچه ای رو دارم که فقط به خاطر اینکه صاحب توپه بازیش میدن...
اینکه چیزی بخام اگه بتونه فراهم میکنه .رفت و امدامو سخت نمیگیره.ببین الان عصبیم هیچی یادم نمیاد حالم ...

اول یک نفس عمیق بکش

بعد دراز بکش  چشاتو ببند

فقط 10تا از ویژگی های خوبشو یادت بیار

همین

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۵ سال گذشت پس چیکار کنم طلاقم نمیتونم بگیرم.تو بد جهنمیم خیلی حالم خرابه

بهتر نيست ي زندگي تلخو تنهايي تحمل كني تا اينكه يكي ديگه رم بياري توو بدبختيت

گناه دارن بچه ها بخدا

جهالت بیش از دانایی احساس سرخوشی و امنیت ایجاد می کند.
عرق بهارنارنج بگیر از عطاری تو چاییش بریز خیلی اعصابو آروم میکنه 

کلا عصبیه خصلته نمیدونم چیکار کنم اخه با این اخلاق چه جوری میشه بچه دار شم زندگی باهاش خیلی سختمه به زور دارم تحمل میکنم

2728
منم نمیدونم این زندگی ها رو ب کجا دارن فقط باید ب خدا امید داشت و یکم مدیریت کرد اوضاع و

چه جوری مدیریت کنم ۵ ساله شدم یه زن استرسی و افسرده

منم تابحال حتی توی مجازی نتوتستم بگم ولی اینبار میگم.راضی نیستم زیاد از زندگیم.با این تفاوت که من یه ...

منم که بچه ندارم راهی ندارم امشب از استرس قلبم درد میکنه

بجای تغییر دیگران  خودتون رو تغییر بدید صد در صد راحت تر

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
2740
فعدا بچه نیار..حتی اگه اونم خاست قرص بخورقایمکی تاببینی چی میشه...ببین اصن تغییرمیکنه..به هرجهت اونم ...

۵ ساله هی بدتر میشه کلا از این زندگی میترسم ولی خوب منه بدبختم دوسش دارم ‌.چه جوری اخه تغییر کنه باید بخاد اون هی میگه من اینم من تربیت خانوادگیم بد بوده

نه میگم سه ماهه تازه عروسی کردم 

بازمال تومتادونه..مال من تریاکه...ولی میگم خداروشکرهمیشه.....دیگه ناشکری نمیکنم چون میتونست بدترازاین باشه هرچنداینم بده ومتنفرم ازش...ولی من روهرچی غرزدم بدترش نصیبم شدتاقدرعافیت بدونم مثلا اوایل ازدواج سرشوم توی برنامه نود بود هی غرمیزدم که این چیه....یامیگفتم این نوکیاساده چیه دستت ابروبره...بعدیه گوشی خوب خرید تودلم به غلط کردن افتادم چون سرش رف توگوشی ازبرنامه نود رف توکانالای ورزشی..باز غرمیزدم خدایااین چیه چراهمش سرش توگوشیه....گوشی ازدستش افتاد منظورم عادی شدواسش بادوستاش میرف بیرون...نق میزدم....یه بارم نمیگفتم خدایاراضیم به رضای تو.....بعدفهمیدم قلیون میکشه حیغ ودادمیکردم که حق نداری توخونه اینکاروکنی نفهمم بادوستات کشیدی....اونم مخفی میکرد کم کم قلیونم ازسرش افتاد اعتیادپیداکرد به تریاک...یه ساله فیکس دعوا فحش بگو مگو حتی خودم روگریه هام میگرن گرفتم....ولی بازم نگفتم خدایا راضیم به تقدیرتو وکنارش ازخدا خاسته ی خوبموبگم...تابعدیه سال یه خرده آرومترم والان باوجودی که هنوزم آتیش میگیرم ازاعتیادش ودلم خونه چون شوهرم عالیه وتنهاعیبش همینه میگم خدایاشکرت حتی وقتی بخاطراین زهرماری گریه میکنم هی میگم خدایاراضیم به رضای تو خدایاشکرت....ودرکنارش ازش میخام اگه به صلاحه انشالا ترک کنه....دیگه نمیخام ناشکری کنم وبدترش سرم بیاد..الان میگم کاش همون برنامه نود بود وکانالای ورزشی گوشی یاحتی قلیون.....ولی خب خداروشکر

خیلی زود جوشه.زود میجوشه و زودم اروم میشه.ولی بدرد من نمیخوره.من خودم فوق العاده اروم بودم.الان خودم ...

من داغونم ضعف اعصاب گرفتم.اصلا نمیشه باهاش حرف زد کلا زندگی نمیکنه همش تو حاشیه اس چی گفت چی چیکار کرد کی درو بست کی نبست همش تو ایناست وسواس فکرس داره

این زندگیا درد بی درمونن خدایی فقط باید خودتو بزنی ب بی عاری که داغون نشی.اکه ادم انعطاف پذیر باشه م ...

واقعنم درد بی درمونه ۵ ساله همش نصیحت نصیحت خودم زدم جاده خاکی دیگه.داغون شدم.این ادمی که دیدم تغییر نمیکنه هم خودش عذاب میکشه هم بقیه

2706