2410
2553

شوهرم خیلی اعصابش ضعیفه سر کوچیکترین  حرف وچیز بهم‌ میریزه امشبم سر یه حرف با همسایه دعواش شد افتضاح بازی شد.سر یه حرف که همسایه زد سه روز تمام با خودش کلنجار رفت اخرم یه دعوا درست کرد .خیلی گیره.وسواس فکری داره .کینه ایه.وقتی عصبی شه هیچی حالیش نیست هیچی سریع جوش میاره.امشب داشتم از ترس سکته میکردم.راه برگشتی ندارم چون جایی ندارم .میترسم ازش بچه دارشم.از گریه دارم خفه میشم نمیدونم ته زندگیم چی میشه .اصلا نمیدونم چیکار کنم

حس اون بچه ای رو دارم که فقط به خاطر اینکه صاحب توپه بازیش میدن...

میشه رفتارای خوبشم بگی

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم پدر شوهرم اینطوریه

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …
2720
2714

شوهر منم همینه تو عقد فهمیدم اینجوری عصبیه الان بعد سه ماه از عروسیمون فهمیدم متادون مصرف میکنه این لعنتی متادون مغزشونو به مرور خالی میکنه اختیارشون دست خودشون نیست 

سنی ندارم ولی مث یه پیرزن افسردم 

2706