2733
2734
عنوان

داستان زندگی من

| مشاهده متن کامل بحث + 221066 بازدید | 743 پست
من خواننده خاموش بودم وقتی داستانتو خوندم دلم خیلی گرفت ناراحت شدم دختره دلش میخواد ازاد باشه فک میک ...

بابا من محدودش نکردم

من اصلا با سر کار رفتنش مشکلی ندارم

ایشالا که با شوهرتون به پای هم پیر بشید

ای بابا خانوم کی تاحالا با آه زندگیش خراب شده دلت خوشه ها هروزم خوش تر از دیروز زندگی میکنن آهو ...

خودم میدونم داداشم.هفت هشت ساله دارم اه میکشم .زندگی عشق سابقم روز به روز بهترمیشه..منه بدبخت چی😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابا من محدودش نکردم من اصلا با سر کار رفتنش مشکلی ندارم ایشالا که با شوهرتون به پای هم پیر بشید

خب از نظر اون فک میکنه اینجوری میشه اون ازادیو میخواد ذهنشو اطرافیانش خراب کردن فک میکنه الان با ازدواج همه چی محدود میشه دلش ازادی بی قید میخواد دبگ چشاش عشقو نمیبینه

2731

استارتر هيچ كار خدا بي حكمت نيست 

من دعا ميكنم كه اون خانوم برگرده و كنار هم ١١٠ سال با خوشي زندگي كنيد ولي شايد خدا واست آدم بهتري كنار گذاشته كسي كه وقتي بياد با خودت بگي كاش اون ١١سال هم كنار اين بودم

ما یکی رو داشتیم تو آشناهامون ک اینجوری شد رفت با رفیق ناباب گشت کل زندگیش تباه شد سیگاری شد معتاد شد دیگه خانواده اش بهم اعتماد ندارن رفت سفر و پارتی و عیاشی...الان پشیمونه...رفت هرکاری می تونست کرد ولی الان چندساله داره تلاش میکنه خودشو بیاره بالا حتی صدمات جسمی کاراش مونده براش🤦🏻‍♀️

به مشاور برو..من خودم میخوام برم..نمیخوام کامل فراموشش کنم چون میمردم براش. هنوزم عاشقشم .ولی دارم ز ...

ایشالا خدا دلتو آروم کنه

ببخشید حال تورم بد کردم

زندگیه دیگه به خودت میای میبینی عمرتو گذاشتی پای سراب

شبتون بخیر

به حق همی اربعین خدا بهتون آرامش بده

خانوم ما نصف این مدتو بچه بودیم 40سالم نیست که 28 سالمه

ب خودت مسلط باش ایشالله ک هر چی خیره سر راهت بیاد ولی مطمئنم ک برمیگرده از این کاذا ما زنا خیلی میکنیم نمونش خودمن تا عروسی کردیم هزار بار گفتم نمیخامت در صورتیکه براش میمردم

2738
از کجا معلوم من قرار چند سال عمر کنم شاید همین چند سال باشه عمرم چرا به این فکر نکنم که تا اخر عمر ...

دیگه این خیلی بدبینانست.بهتره با این قضیه کنار بیای با خودخوری و فکروخیال چیزی درست نمیشه.اون خانمم اسم احساسش عشق نبوده فقط عادت کرده بوده به شما.بنظرم هرجی زودتر برای خودت تمومش کنی زودترم حالت بهتر میشه.فقطم خودت میتونی به خودت کمک کنی.ببخشید رک گفتم

خدایا...! رگ گردنو بیخیال... بغلم کن... دارم میفتم!
استارتر هيچ كار خدا بي حكمت نيست  من دعا ميكنم كه اون خانوم برگرده و كنار هم ١١٠ سال با خوشي ز ...

نمیدونم

هرچی که هست حالم الان خوب نیست

مرسی که به حرفام گوش دادی

کارد به استخونم رسید که مجبور شدم تاپیک بزنم و حرف بزنم

چون تو فضای غیر مجازی جز 1نفر هیچکدوم از دوستام و آشناهام نمیدونن

مادرمم نمیدونه. بدونه نفرینش میکنه. دوست ندارم نفرینش کنه یا پشت سرش بد بگه

شبتون بخیر خانوم

دیگه این خیلی بدبینانست.بهتره با این قضیه کنار بیای با خودخوری و فکروخیال چیزی درست نمیشه.اون خانمم ...

اخ که چقدر این حرفا تلخه

و چقدر حقیقت تلختر

مرسی

واقعا ممنونم

ایشالا که خدا هممونو کمک کنه و حالمونو خوب کنه

اخ که چقدر این حرفا تلخه و چقدر حقیقت تلختر مرسی واقعا ممنونم ایشالا که خدا هممونو کمک کنه و حال ...

ایشالا خدا کمکت کنه.حتما با ی روانشناس صحبت کن.ابنطوری پیش بری افسردگی شدید میگیری

خدایا...! رگ گردنو بیخیال... بغلم کن... دارم میفتم!

لعنت ب عشق 

لعنت ب عاشقی

عشق جونتو میگیره ذره ذره آبت میکنه داغونت میکنه رسوات میکنه لعنت بهش

لعنت ب همچین ادمایی ک باعث میشن ادم ب خودشم شک کنه.....

دوبار ازدواج کردم اول زمانی بود ک ۱۵ سالم بود طرف معتاد بود جداشم..منه خر واس بار دوم اعتماد کردم ب ادما و عاشق شم با گریه و التماس نگهش داشتم اومد خاستگاری بهترین عروسی رو واسم گرفت و بعد وحشتناکترین ضربه رو بهم زد خیانت خیانت خیانت.....

ازمن دیگ هیچی نمونده جز خنده های زورکی واس دل پدرو مادرم

لطفا شما دیگ اعتماد نکن ..عشق فراموش میشه میگذره تموم میشه چند سال بعد فقط میشه ی خاطره گوشه ذهنت و زخم توی قبت ولی بهتر ازینه ک ی عمر فکرت درگیر این باشه ک تا حالا باچند نفر بوده تا کجاها بوده کجا رفته اینا نابودت میکنه........

بالاخره منم مامان شدم..🥰خدایا مرسی..🥰
2706