2737
2739

بدترین چیز تحمل شوهر بیحال و کسل و کم انرژیه. راه برگشت که نداری فعلا. مجبوری حالتو بسازی.عادت کن بدون شوهر خو بگذرونی. سرکار برو بیرون و تفریح با دوستات برو . هرروز یه سر برو خونه بابات.مجبوری خودت حال خودتو عوض کنی. مخصوصا شاغل بودن خیلی خوبه. نصف روز نیستی بقیه اش هم وقتی خونه ای مشغول کار و استراحتی.اونموقع آرامش و سکوت خونتو هم دوسداری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بدترین چیز تحمل شوهر بیحال و کسل و کم انرژیه. راه برگشت که نداری فعلا. مجبوری حالتو بسازی.عادت کن بد ...

تمام دوستان از دست دادم 

چون شوهرم از رفت وامد خوشش نمیومد

سر کارم نداشت برم

الانم که با این سن کاری بمن نمیدن

فقط کلاس میمونه که اونم نه پولش هست نه نیاره برم

2731
من که همسرم خیلی مرد خوبیه دوسش دارم ولی واقعا بابام دیگه میخواست که ازدواج کنم فرقی واسش نمیکرد &n ...

منم هر کی شوهرم ببینه میگه از این بهتر پیدا نمیشه 

ولی کی از دل من خبر داره

2740
تمام دوستان از دست دادم  چون شوهرم از رفت وامد خوشش نمیومد سر کارم نداشت برم الانم که با این ...

ببخشید مگه چند سالتونه؟ ناراحت شدم ...خیلی بده .چی بگم والا از اول نباید حرفشو گوش میدادی. دوستا تفریح کار و...بخش مهمی از زندگی هستن اصلا قابل حذف نیست من اگه بودم از اولش با مردی که چنین طرز فکرایی داره و محدودم میکنه به هیچ وجه ازدواج نمیکردم

ببخشید مگه چند سالتونه؟ ناراحت شدم ...خیلی بده .چی بگم والا از اول نباید حرفشو گوش میدادی. دوستا تفر ...

الان ۳۸ 

هیچ وقت اینجوری نگفت 

ولی وقتی عروسی کردیم همه جیغ رو شد 

خیلی بشنگ بهم گفت بالت نمیدم که پرواز کنی 

واقعا بالمو چید از تهم چید  

خیلی چیزا تو خرید عقد حرفای فهمیدم 

به مامانم میگفتم 

ولی براش مهم نبود 

فقط میگفت شوهر کن برو  

الانم دارم زجرشو من میکشم 

میگم منم شوهرم ادم بدی نیست  ولی بی پول  بی شوق بی روح همیشه خسته اه

اخه بی شوق و خسته نیست هر چیم پول داره میده به من  ولی پولدارم نیست  خونه بابام همهههه چیز فراهم بود بهتریناش ولی حالا واقعا نمیشه 

2706