2737
2734

از بدو تولد

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3336380/یه-تصمیم-بزرگ-و-خوب-برای-باز-شدن-گره-های-کور-زندگی-نی-نی-سایتی-ها

2731
از بدو تولد

لایک

من میگم از قبل نطفه پدر مادر باید یه کارایی کنن 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2738
لایک من میگم از قبل نطفه پدر مادر باید یه کارایی کنن 

در واقع از بیست سال قبل از تولد.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

از همون ابتدا وقتي خودمون انجام ميديم در واقع داريم غير مستقيم اموزش ميديم

و اينكه هر سني سوالات و اطلاعات خاص خودش رو داره 

به نظرم از همون وقتي كه متوجه ميشه و ميتونه درك كنه ميشه مستقيم هم نكاتي گفت

ميشه براي انجام شدن كارم صلوات بفرستيد؟

قبل نطفه واللخصوص حاملگی

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

کلا با فرهنگ دینی باید بزرگش کرد دیگه

با وضو شیر بدی مثلا

براش داستان های اهل بیت بگی

مجالس اهل بیت ببریش

ولی بزرگترین روش اموزش اینه خودتون مقید ب سبک زندگی دینی باشین اون خودش یاد میگیره

2706