2733
2739
عنوان

عشقولانه ها و فان هامون😌😂+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2262 بازدید | 161 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂

منظورش اینه اخلاقم نداری؟😂😂😂😂

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
2731
اخرین چتمونه😂گفتم عاشقونه نذارم چشم میخورم🙈😂😂

خوشبخت باشین😍

پارس بخرین😍😍😂😂😂

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
2740

آقا سید بغل گوشم نشسته دلبری میکنه 🤭

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

فقط لیست فرستادی ک براش حداقل اخرش یه دوست دارم میگفتی دلش گرم بشه    

پشت هر دختر قوی و مستقل یه دختر کوچولوی شکسته هست ک مجبور شده یادبگیره  چطور دوباره روی پاهاش وایسته و ب هیچکس تکیه نکنه                      

وقتی بود که میخواست مخمو بزنه😂😂😂😂زد ولی به سرانجام نرسید

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست

یکم قربون صدقشم میرفتی داین وسط خب😂😂😂😂