2737
2739
صب با ذوق بیبی زدم منفی شد هنو پ نشدم اعصاب ندارم سرم درد میکنه شب کم خوابیدم نمیدونم شام جی بزارم د ...

عزیزم عجله نکن انشا..بچه دارم میشی حالا عشق وحال کن

راستی چندوقته ازدواج گردی؟بچه دارنمیش؟

الهی خوشبختی بشه تقدیرتون...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از این به بعدتوهم باهاش همینطوری باش دیگم ازش چیزی نخواه

اره از این به بعد میدونم چیکار کنم ب. میدونی من خیلی بی سر زبونم اینام فهمیدن کارشونو میندازن گردن من . مثلا نشستیم داریم ب بچه ها صبحونه میدیم ( مربی مهدم )  ایفون ک زنگ میخوره والدین میام بچه هاشونو تحویل مهد میدن مثلا سه تا مربی نشستیم با سیاست و مهربونی دایم از من میخام برم ایفون و باز کنم و از این کارای جزیی .. بچه ها اینجور مواقع چطوری با سیاست درخواستشونو رد کنم؟

2728
عزیزم عجله نکن انشا..بچه دارم میشی حالا عشق وحال کن راستی چندوقته ازدواج گردی؟بچه دارنمیش؟

راستشو بگم نامزدم😐

ولی اولین باره اینهمه عقب انداختم و حتی دلدردم ندارم هی میگم خدایا بچه باشه

راستشو بگم نامزدم😐 ولی اولین باره اینهمه عقب انداختم و حتی دلدردم ندارم هی میگم خدایا بچه باشه

نامزدی بچه میحوای چیکار؟میخوای سرکوفت فامیل بشنوی

2740

این کارا جزیی هستش اما خب غیر مستقیم مث دستور میمونه دیگه .. خیلی بده . کاراشون میندازن گردن همدیگه .. دستشویی بردن بچه ها، صبحونه دادن ، مثلا مربی میره اول صبح تو کلاس خالی دراز میکشه بچه هاش همش اینور اونور فضولی مدیر هم میگه مسولیت و اتفاقی برا هر کدوم از بچه ها بیفته با همتونه نه فقط مربی خودش

نامزدی بچه میحوای چیکار؟میخوای سرکوفت فامیل بشنوی

فامیل ک من عروسی کنم ایران نیستیم دیگ

الان فقط لنگ عروسییم

خانواده منم ک اینجور نیستن و مگ میشه ب تک دخترشون چیزی بگن

مادر شوهرمم ک کلن ریزو درشت زندگی مارو میدونه

از این بابت نگران نیستم ولی اگ بچه نداشته باشم شاید کیست یا تنبلی باشه

بچ ها حالا میخام غیر مستقیم بروش بیارم ک من دیدم مقوا مشکی تو کلاسش بوده و عمدا بهم نداده فقط میخام ...

عزیزم غیرمستقیم نداره قشنگ برو مستقیم ورک وراست بهش بگودیدم تواتاقت داشتی واسه همین خواستم وگرنه..من همیشه حرفامومستقیم میگم ولی همیشه کتک زبونمومیخورم

نمیتونم تودلم نگهدارم تانگم اروم نمیشم

عزیزم غیرمستقیم نداره قشنگ برو مستقیم ورک وراست بهش بگودیدم تواتاقت داشتی واسه همین خواستم وگرنه..من ...

اخه میدونی بهش زنگ زدم باید میگفتم مقوا مشکی تو کلاست داری میشه من بردارم ؟ ولی گفتم مقوا مشکی داری بم بدی ؟ که اون گفت نه .. 

حالا میخام بروش بیارم خجالت بکشه

اره راس میگی ازدواج کنیم بدتره جواب مادر شوهر و قوم الضالمین رو باید بدیم . ولی مجردایی ک تو خونه هس ...

حالابازم زبونت درازتره..اگه شوهرکنی تابخوای جواب قوم الظالمینو بدی میرن دوتاهم میزارن روش فضولیتوبه شوهرت میکنن انوبه جونت میندازن

اینا مسایل جزییه ولی خیلی اعصابمو خورد کرد میتونست بگه اره دارم لازم دارم فلان و اینا منکه بزور ازش نخواسته بودم ک دروغ گفت، حالا همیشه با هم میریم بیرون کافه و اینا خیلی صمیمی برخورد میکنه ولی تو کار خیلی بد جنس بازی در میاره 

2706