2737
2734
پرورشگاهی هم باشه خوبه😐❤

بی کسو کار باشه

مایه دارباشه

خوشگل،خوشتیپ،خوش هیکل

عاشقت باشه

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه
اخه حداقل چرا انقدررررعقب انداختم

گفتم دیگه،حتما یه حکمتی توشه شایدم حامله باشی ولی الان معلوم نمیشه خدارو چه دیدی؟

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلم از مامانم گرفته که وقته مریضیم کنارم نبود پشتم نبود . فقط گاهی برای حفظ ظاهر بود .   خیلی ت ...

اخی دوستم بیماریتون چیه؟😢

🎀تیکر تولد قلب من،پسر گلم بردیا🎀                                   خدایا خونواده کوچیکمون رو در پناه خودت حفظ کن❤🌷 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷

دیگه دیدم تابلو اینجوریه تشکر کردم قطع کردم ولی خیلی ازش ناراحت شدم تمیدوتم شاید من زودرنجم ...

اخه واسه فردا باید برا بچه ها کاردستی درست کنیم من کارم نصفه مونده بود فقط یدونه مقوا کم داشتم ک کارامو بچسبونم دیدم داره اینطوری میکنه .. یکی دوبارم ازش دیدم این چیزارو ولی بدل نگرفتم ولی امروز واقعا بهم برخورد 

2728
من که حالم هر روز بده تازگی نداره خودم فکر میکنم افسردگی دارم اما جرئت ندارم برم پیش مشاور ... دارو ...

توی این دو هفته همش خسته و خواب آلودم

همیشه عشقباشد ، همیشه برکت 🌹
2740
دیگه دیدم تابلو اینجوریه تشکر کردم قطع کردم ولی خیلی ازش ناراحت شدم تمیدوتم شاید من زودرنجم ... اخه ...

از این به بعدتوهم باهاش همینطوری باش دیگم ازش چیزی نخواه

خدا جون ممنون بابت این همه خوشبختی      همه چیز همونجوریه که دلم میخواد باشه  
اخ اخ مجردی منم مجردم میفهمم چی میگی درکتون میکنم

فک کردین ازدواج کنین راحت میشین!نه عزیزم مسولیتتون چندبرابرمیشه..همشم رودوش خودتون

نه مادری هست نه خواهری نه هیشکی دیگه

من حالادوتابچه دارم ولی بازم مهمون بیادبرام همیشه به مامان وخواهرم میگم بیان کمکم

الهی خوشبختی بشه تقدیرتون...
ایشالا ک باشم😔

ناراحت نباش خدابزرگه حتمادرست میشه

سرپرستار من دوتا شیفت شب رو بی اجازه من برداشته ..بهش پیام دادم به شوخی گفتم چرا بذل و بخشش کردی شیفت های من رو ؟..گفت من واسه هرکاری باید توضیح بدم !..گفتم اوکی ...

با خودم گفتم وقتی از در قدرت وارد میشه من دیگه حرفی ندارم که بزنم ..

این بی جنبه بازی ها باشه برای خودشون ..منم گفنم بهتر که شبعت ندارم ..کیف میکنم تو خونه 

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂
بچ ها حالا میخام غیر مستقیم بروش بیارم ک من دیدم مقوا مشکی تو کلاسش بوده و عمدا بهم نداده فقط میخام ...

بگو یکی از بچه ها بی اجازه رفته بود تو کلاست مقوا مشکیتو اورده بود من رفتم سرجاش گزاشتم 

ازدواج كنين مهمون نمياد ؟ 

اره راس میگی ازدواج کنیم بدتره جواب مادر شوهر و قوم الضالمین رو باید بدیم . ولی مجردایی ک تو خونه هستن مث خودمم درک میکنم مثلا خواهری کسی میاد از شهرستان چند ماه میمونه و بچشو بهونه میکنه یا عروسا و خواهرا میان بچشونو بهونه میکنن میشینن میخورن جمع کردنش میمونه برا ما مجردا  ، بچه هاشون حق نداریم چیزی بگیم ،حتی اگ وسیله ها و اتاقمون و بزنه بترکونه 😂 اینام از عوارض مجردی هستش😂

2706