2733
2734
عنوان

تعیین جنسیت +عکس سونو

268 بازدید | 20 پست

سلام بچه ها کسی میتونه جنسیت و تشخیص بده از رو عکس ان تی

از سال ۹۶ هی لغو کاربری میشم بدون دلیل😑😑😑                 یه دخمل دارم یه نینی هم تو دلم دارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تو ازمايش غربالگريت عدد بتاي ازادت چند بوده

هنوز ازمایشش و ندادم الان سونو دادم

از سال ۹۶ هی لغو کاربری میشم بدون دلیل😑😑😑                 یه دخمل دارم یه نینی هم تو دلم دارم
2738
دختر طوره

سلام فلافل جون

خوبی؟

دختر گلت خوبه؟

ببین این دردای سزارین تا کی هست؟ تو هم تو شکمت انگار سوخته باشه همینطوری بودی؟

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
پس دختره به احتمال  ولی صبرکن سونو دقیق تر نشون بده

گفت معلوم نیست هرکار کردم نگفت

سلام فلافل جون خوبی؟ دختر گلت خوبه؟ ببین این دردای سزارین تا کی هست؟ تو هم تو شکمت انگار سوخته با ...

سلام عزیزم ما خوبیم 

به سلامتی زایمان کردی؟ 

من تا ۱۰-۱۲ روز درد داشتم 

دقیقا دور نافم درد سوزش مانند داشت حتی قرمزم شده بود، درد پریودو ۱۰۰ برابر کن اونم داشتم

خوب میشه تحمل کن 

من اصلا استراحت نکردم شما سعی کن زیاد استراحت کنی به خودتم برس مایعات و غذاهای مقوی زیاد بخور

🔵🔵🔵وزن اولیه 
سلام عزیزم ما خوبیم  به سلامتی زایمان کردی؟  من تا ۱۰-۱۲ روز درد داشتم  دقیقا دور ...

ممنون گلم

آره الان یک هفتست دقیقا

داخل شکمم انگار سوخته ها همش میسوزه 

درد ندارم بیشتر این سوزشا اذیتم میکنه

ای خواهر استراحت کجا بود تازه یه خانمم همش کمکی هستش ولی با یه پسر ۵ ساله و به نوزاد دیگه تصور کن چقدر کار داری

منم همش در حال راه رفتنم😞

دخترم شیرمم نمیخوره فقط خشک دوست داره 

شما شیر میدی؟

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2706