2737
2739
عنوان

بچه ها با کرفس به جز خورشت دیگه چی کار میشه کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1002 بازدید | 44 پست
بااب هویچ هم مخلوط کنی بخوردیدعالیه طعمش من وسط کرفس ساقه های تازش سالاددرست میکنم خیلی خوشمزه میشه

سلام عزیز دلم خوبی 

چهذخبرا 

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ما تو سینی مزه کرفسم خوشگل خورد میکنیم میزاریم الان عکسشو میفرستم سینی مزه واسه مشروب 

عاشق پیشنهادتم مزه مشروب آخه؟ 😂😂😂

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
ما تو سینی مزه کرفسم خوشگل خورد میکنیم میزاریم الان عکسشو میفرستم سینی مزه واسه مشروب 

اهل این چیزا نیستیم خواهر 

همون خورشتشم با زور میخوریم 

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   

اگه خیلی زیاد گرفته مونده رو دستت.با همون کرفسا بکوب تو کلش😀😀😀😀

اسی ناراحت نشی شوخی کردما.

خدایا هرکسی رو دقیقا بذار همونجایی که واسه دیگری میخواد.این منصفانه ترین آرزوست.
2740
اهل این چیزا نیستیم خواهر  همون خورشتشم با زور میخوریم

عزیزم همرو فریز کن تو مرغ بریز و هروقت خواستی خورشت درست کنی بردار تو فریزر همیشه تر و تازه میمونه

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
اگه خیلی زیاد گرفته مونده رو دستت.با همون کرفسا بکوب تو کلش😀😀😀😀 اسی ناراحت نشی شوخی ...

خخ 

روشرفکر میکنم حالا یه کمشم دادم خواهرم   

😅😂😂😂 خب مورد استفاده شو گفتم

ولی انصافا کرفس مزه خوبی نیست مزه فقط چیپس و ماست 😂

2706