2733
2734
عنوان

سه قلو زایی

| مشاهده متن کامل بحث + 854 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره با مزن

نه فقط زن باید در خانواده ژن چندقلویی داشته باشه

نویسنده ؛ پژوهشگر ؛ تحلیلگر مسایل اقتصادی و مولف . دکترای اقتصاد هستم !  خداوند را شاکرم بخاطر خانواده و سلامتی ام 
2738
خودشون امکان ندارد ولی در آینده ممکنه فرزندانشون ا چند قلو داشته باشن

آها.الیته فک کنم اگه بچشون دختر باشه درسته؟مثلا اگخ مادربزرگ شوهر من دوقلو داشنه باشه امکان اینکه بعدا دخترم دوقلو بیاره هس اما به پسرم مربوط نیس.درسته حدسم؟

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
اخه عروس عمش چن هفته پیش سه ثلوهاشو دنیا اورد خخخ

نه فکر‌نمیکنم‌از‌طرف‌مادری‌باشه‌چون‌من‌طرف‌مادزی‌اصلا‌دوقلو‌نداریم‌ولی‌طرف‌پدری‌زیاد‌داریم‌‌و‌طرف‌همسرم‌پدر‌بزرگش‌سه‌قلو‌داشت‌حالا من‌‌دد‌قلو‌دارم‌‌جاریم‌دو‌قلو‌داره‌و‌دوتا‌از‌دختر‌عمه‌های‌شوهرم‌‌هم‌‌‌‌دوقلو‌‌دارن‌د‌خواهرم‌هم‌دو‌قلو‌داره

نه پسرتونم ممکنه

اااا مگه نمیگید ارث از طرف مادر بچه به بچه میرسه؟پس چه طوری پسرمم امکانش هس؟

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
ببخش دختر پسرتون

اها اره دخترِ پسرم میشه اما خود پسرم نه...کلا هی به دخترا میرسه دیگه

2706