2733
2734
عنوان

سه قلو زایی

854 بازدید | 43 پست

سلام دوستان.من خانواده همسرم دختر عمه و عمه و عروس عمه و عمو هاش دوتاشون و خاله هاش دو قلو و سه قلو دارن البته ناهمسان ممکنه منم بااینکه تو خانوادمون نداشتیم دوقلو یا سه قلو بیارم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

نه بایدتوخانواده مادریت داشته باشین

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

نه.چتدقلوزایی به شما بستگی داره و شما باید تو خانوادت ارث داشته باشی..‌حالا انکان چندقلو شدن برا تماممم ادما وجود داره اما اینکه چون اون چندقلو دارن شماهم امکانش باشه ربطی به هم نداره

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
اره من مادر بزرگم سه قلو ودو قلو داشتن ناهمسان منم دوقلو دارم

خب شما مادر بچه هستید...اگه مادربزرگ همسرتون سه قلو میداشت و بعد شماهم داشتید تعجب داشت.

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
اخه عروس عمش چن هفته پیش سه ثلوهاشو دنیا اورد خخخ

حتما خانواده مادریش سابقه داشته

ولی کلا میگن لبنیات احتمال باروری دوقلو را بالا میبره

حالا دوقلو میخوای چیکار من تو یکیش موندم

2706