2733
2734
عنوان

اینستا دارا یه لحظه بیایین لطفااا

106 بازدید | 23 پست

سلام،چرا پیامهای دایرکت من باز نمیشه؟؟برام پیام میاد اما نمیتونم تو دایرکتم ببینم

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
فی لتر شکنتو روشن کن میبینی همشو

فیل شکن ندارم اصلا بعدشم مگه اینستا با فیل شکن باز میشه؟؟

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره واسه من اینجوری شده بود با فیل تر رفتم باز شد 

فیلترت چیه؟

واسه من یه مدت اینطوری بود باید هر دفعه پیام میاد از حساب کاربریت خارج شی log out کنی دوباره وارد ش ...

حساب کاربری کجاس؟؟

2738
😊😊 همون اینتا که توشین دیگه account یا اسم دیگه ش حساب کاربری بلد نیستید log out کنید؟

اهان،نه بخدا بلد نیستم🤦‍♀️🤦‍♀️

اووه چقد طولااانیی،ممنون لطف کردی،برم ببینم میتونم درستش کنم

واسه من یه مدت اینطوری بود باید هر دفعه پیام میاد از حساب کاربریت خارج شی log out کنی دوباره وارد ش ...

وقتی خارج شدم چطوری دوباره وارد بشم؟؟اینستام پاک نمیشه؟؟

وقتی خارج شدم چطوری دوباره وارد بشم؟؟اینستام پاک نمیشه؟؟

اگه رمزتون رو میدونید خارج بشید اگه نه بزنید رمزتون رو ذخیره نگه داره

بعدش رو از اینترنت بزنید چطور باید وارد حساب اینستا شد کاری نداره میاره

من الان ۳ تا حساب دارم بخوام‌بهتون توضیح‌بدم سخته یه کم

2706