2737
2734
عنوان

اینستا دارا یه لحظه بیایین لطفااا

| مشاهده متن کامل بحث + 106 بازدید | 23 پست
اگه رمزتون رو میدونید خارج بشید اگه نه بزنید رمزتون رو ذخیره نگه داره بعدش رو از اینترنت بزنید چطور ...

ولا من رمزشو ندارم چون شوهرم نصب کرده برام،الانم نمیخوام بهش بگم واسم درست کنه ،میخوام خودم درست کنم خخخ

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
اگه رمزتون رو میدونید خارج بشید اگه نه بزنید رمزتون رو ذخیره نگه داره بعدش رو از اینترنت بزنید چطور ...

راه دیگه ای نیست ؟؟

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولا من رمزشو ندارم چون شوهرم نصب کرده برام،الانم نمیخوام بهش بگم واسم درست کنه ،میخوام خودم درست کنم ...

😊😊

پیدا کردم

یه گزینه داره ودقتی خروج‌رو میزنید که باید اون رو تیک آبی بزنید

بعدش خود به خود رمزتون رو هم نداشته باشید میایید وارد حساب بشید فقط کافیه بزنید روی آدرس حساب کاربریتون

ولی این‌که وارد بشید رو میگم الان سخته بتونم توضیح بدم

2728
😊😊 پیدا کردم یه گزینه داره ودقتی خروج‌رو میزنید که باید اون رو تیک آبی بزنید بعدش خود به خود رم ...

ای بابا جرات نمیکنم بزنم،میترسم خارج بشم دیگه نتونم وارد بشم،ا نوقت شوهرم میگه چرا اینکارو کردی؟؟خخخخ

راه دیگه باید ببرید گوشی فروشی دقیق نمیدونم‌چون واسه من‌خودش بعدا خود به خود درست شد

اهان،باشه ممنون که وقت گذاشتین،روزتون بخیر

2740
😂😂 وارد حساب شدن کاری نداره که

تاحالا واردنشدم ،میترسم😁😁