2737
2739

من 7مرتبه میخونم تو رو خدا منم دعا کنید منم شما رو دعا میکنم

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد

تورو خدا دعام کنید افتادم رو لک بینی دارم میرم سونو قلب ولی یکم زوده دعا کنید تشکیل شده باشه

دیگه تحمل ندارم

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
تورو خدا دعام کنید افتادم رو لک بینی دارم میرم سونو قلب ولی یکم زوده دعا کنید تشکیل شده باشه دیگه ت ...

باشه عزیزم انشاالله که چیزی نیست نگران نباش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تورو خدا دعام کنید افتادم رو لک بینی دارم میرم سونو قلب ولی یکم زوده دعا کنید تشکیل شده باشه دیگه ت ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3370721/حاجت-دارها-بیاین?postId=108450715

خدایا شکرت به خاطر همسر مهربانم و دختر وپسر گلم دو فرشته دوست داشتی که به من دادی❤💙💜💛💚
2738
ممنون عزیزم صدام کردی من هستم امیدوارم دست خیبرگشای حضرت علی به زودی زود معجزه وار مشکلاتت رو حل ک ...

😢😢😢قربونت بشم که همیشه پشتمی ایشالا خدا خواهر عزیزت رو شفا بده و تو رو از چشم انتظاری در بیاره 

😢😢😢قربونت بشم که همیشه پشتمی ایشالا خدا خواهر عزیزت رو شفا بده و تو رو از چشم انتظاری در بیاره&nb ...

خدانکنه مهربونممممم

الهی آمیییییین خوش قلبم

یک دنیا ممنونتم تا ابد که همیشه مایه آرامشمی

خدایا شکرت❤️