2733
2734
با تغذیه چطوری مثلا چیا باید خورد که بالای هفت بره؟؟؟

من دنبال این بودم که پسربشه ولی ناخواسته شد

گرمیجات پسره سردیجات دختر

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
خدا حفظش کنه انشالله سومی همونی که دوست داری میشه  رأسی رژیم اینا گرفته بودی یا نه؟

نه تازه داشتم میگرفتم😭😭😭تازه رفته بودم دکتر

نگوقبلش حامله بودم نمیدونستم

خیلب ناراحت شدم خیلییییییییییییی

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه تازه داشتم میگرفتم😭😭😭تازه رفته بودم دکتر نگوقبلش حامله بودم نمیدونستم خیلب ناراحت شدم خیلییی ...

دیگه ناراحتی برا چی الان دوتا دوست داری دو تا خواهر انشاالله سومی پسر میشه گلم

دیگه ناراحتی برا چی الان دوتا دوست داری دو تا خواهر انشاالله سومی پسر میشه گلم

انشالله

آخه خیلی حساس بودم دوس داشتم جنسم جورباشه دوتابیشترم نمیخواستم

دختراولمم به اشتباه گفته بودن پسره باپسرخوگرفتم اسم گذاشته بودیم ازاون موقع به بعدپسرشدبرام یه آرزو

به عشق پسردارم به سومی هم فک میکنم

چندسال دیگه اقدام میکنم

2731
انشالله آخه خیلی حساس بودم دوس داشتم جنسم جورباشه دوتابیشترم نمیخواستم دختراولمم به اشتباه گفته بو ...

درکت میکنم

منم یه پسر دارم دوست داشتم دومی دختر شه

اما اگر حامله شم صددرصد پسره

چون رابطه نداشتیم تا شب تخمک گذاریم

درصورتی که قرار بود دو روز بعدش تخمک گذاریم باشه،امااتفاقی دقیقا همون روز که بعد از دو هفته نزدیکی کردیم تخمک گذاریم بود

دلم میخاد دختر بشه

اما بعد میگم هرچی خدابخاد.حتما مصلحت نیست

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪
درکت میکنم منم یه پسر دارم دوست داشتم دومی دختر شه اما اگر حامله شم صددرصد پسره چون رابطه نداشتیم ...

عزیرم من بایه باراقدام ناخواسته اونم آخرین روزپریودم حامله شدم تاآخرماهم هییییییچ نزدیکی باهم نداشتیم

یه درصدم احتمال حاملگی نمیدادم😭اواین ماهی بودکه مطمئن بودم حامله نمیشم

جاریمم بایه باراقدام اولین روزپریودش پسردارشده

روزتخمک گذادیمونمیدونم چه روزی بود

انشالله به مراددلت برسی

عزیرم من بایه باراقدام ناخواسته اونم آخرین روزپریودم حامله شدم تاآخرماهم هییییییچ نزدیکی باهم نداشتی ...

ممنونم عزیزم.همینطور شما گلم

ببخشید متوجه نشدم آخرین روز پریود یعنی دقیقا چندمه سیکلت؟اولین روز پریود جاربت یعنی چندمه سیکل؟

ممنونم عزیزم.همینطور شما گلم ببخشید متوجه نشدم آخرین روز پریود یعنی دقیقا چندمه سیکلت؟اولین روز پری ...

من۲۲روزدرمیون پریودمیشدم

۷روزه پریودمیشدم

روزهفتم که شبش پاک بودم

جاریمم پریودش نامنظم بوداصلاچندماه بودپریودنمیشد

2738
من۲۲روزدرمیون پریودمیشدم ۷روزه پریودمیشدم روزهفتم که شبش پاک بودم جاریمم پریودش نامنظم بوداصلاچند ...

آها‌ فهمیدم

خب شما دقیقا چن روز مونده بوده تخمک گذاریت اقدام داشتی و چندروز بعد که تخمک گذاری کردی دقیقا لقاح صورت گرفته که صددرصد دختر میشده

اما من الان۵ماهه دو روز مونده به تخمک گذاری اقدام میکنم نمیگیره اصلا

امااین ماه پاک که شدم اقدام نداشتیم دوازدهم سیکلم اقدام داشتیم،که از شانس من دقیقا همون روز تخمک گذاری کردم،جالب اینجاس من هرماه چهاردهم و پانزدهم سیکلم تخمک گذاری داشتم😔😔

الانم احتمال میدم حامله ام.که دربن صورت حتما پسره

امیدوارم خدا خودش دلمو آروم کنه. هرچند بازم شکرررر

آها‌ فهمیدم خب شما دقیقا چن روز مونده بوده تخمک گذاریت اقدام داشتی و چندروز بعد که تخمک گذاری کردی ...

عزیزم میشه توضیح بدی تخمک گذاری کی میشه وکی اقدام کمبم دختریاپسرمیشه؟

ازشانسم ناخواسته شدقبلش ا رض انشدم سردختراولیمم یادمه نشدم چون شوهرمم زودا ن ز ا ل ه

به جدول چینی هم اعتقاددارم دختراولمم حساب کرده بودم درست دراومده بوداین یکی ام برنامه داشتم که تواون روزایی که پسرمیشه اقدام کنم ازشانسم دوروزمونده بودبرسه به روزای پسراقدام داشتیم😭

یادم میفته حرصم میگیره،دخترم یه ماهش شده ولی ازفکر گذشته وحسرتش نمیتونم بیام بیرون

آها‌ فهمیدم خب شما دقیقا چن روز مونده بوده تخمک گذاریت اقدام داشتی و چندروز بعد که تخمک گذاری کردی ...

ازکجامیفهمی تخمک گذاریت کی هست

توضیح بده درآینده به دردم بخوره

عزیزم میشه توضیح بدی تخمک گذاری کی میشه وکی اقدام کمبم دختریاپسرمیشه؟ ازشانسم ناخواسته شدقبلش ا رض ...

عزیزم علایم تخمک گذاری ترشح،درد تخمدان ها،عصبی بودن،بالارفتن حرارت بدنه،اگه میخای دقیق تخمک گذاریت بدونی بااستفاده از کیت تخمک گذاری که داروخونه میفروشه میتونی روز دقیقشو بفهمی،طرز استفادشم توش نوشته،وقتی کمرنگ میشه یعنی نزدیک به تخمک گذاریته،همرنگ شه یعنی روز تخمک گذاریتم شوهرت باید دقیقا تا روز تخمک گذاریت اصلا تخلیه نشه.قبلشم باآب و جوش شیرین خودتو شستشو بده یا با سرنگ بدون سوزن تزریق کن،گرمی خودت و شوهرت زیاد بخورین

شوهره من روزی نیم کیلو تخمه میخوره کلی گردو و پسته میخوره😭😭😭😭هرچی گفتم نخور بذار دختر شه گوش نکرد😭

ازکجامیفهمی تخمک گذاریت کی هست توضیح بده درآینده به دردم بخوره

عزیزم برات توضیح دادم 

میشه تقویم چینی برای منم ببینی چی میشه

من متولد۲۴شهریورماه ۶۸هستم

شانزدهم مهرماه هم تخمک گذاریم بود و اقدام داشتیم

حالا چی میشه؟

عزیزم علایم تخمک گذاری ترشح،درد تخمدان ها،عصبی بودن،بالارفتن حرارت بدنه،اگه میخای دقیق تخمک گذاریت ب ...

عزیزم ممنونم ازراهنماییت

میگم آخه دکتربهم گفته بودبادماسنج دمای خودتوهرروزبگیرویادداشت کن😭😭

عزیزم برات توضیح دادم  میشه تقویم چینی برای منم ببینی چی میشه من متولد۲۴شهریورماه ۶۸هستم شان ...

چشم وقت کنم حتما

2706