2737
2734
عزیزم برات توضیح دادم  میشه تقویم چینی برای منم ببینی چی میشه من متولد۲۴شهریورماه ۶۸هستم شان ...

سلام

باتقویم چینی حساب کردم دخترنشون داد

واسه خودمم دیدم کی اقدام کرده بودم دقیقادرست نشون داد

قبلاهم محاسبه کرده بودم واسه خودمودرست بود

حالاواسه توهرچی شدبیااینجابگوببینم درست بودیاغلط

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
سلام باتقویم چینی حساب کردم دخترنشون داد واسه خودمم دیدم کی اقدام کرده بودم دقیقادرست نشون داد قب ...

سلام خانومی

خوبی؟

من پریود شدم

کاش حامله میشدم و دختر میشد😢

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانومی خوبی؟ من پریود شدم کاش حامله میشدم و دختر میشد😢

وای عزیزم

عیب نداره انشالله به زودی باردارمیشی

توکه میخوای پس میشی ایشالا

بچه چندمت بود؟

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
وای عزیزم عیب نداره انشالله به زودی باردارمیشی توکه میخوای پس میشی ایشالا بچه چندمت بود؟

یه پسر دارم

تو۵ماهه تو اقدامم برای دومی

کاش میشد این یکی دختر میشد

ممنونم مهربونم

هروقت فرصت داشتی یه نگاه بنداز ببین اگه این ماه بگیره چی میشه بچه

2728
یه پسر دارم تو۵ماهه تو اقدامم برای دومی کاش میشد این یکی دختر میشد ممنونم مهربونم هروقت فرصت داش ...

انشالله که دخترمیشه

جنست جورمیشه

من که به آرزوم نرسیدم😭😢

انشالله توبرسی

عکسشومیفرستم برات راحت خودت ببین کی دخترمیشه اون موقع اقدام کن

یه پسر دارم تو۵ماهه تو اقدامم برای دومی کاش میشد این یکی دختر میشد ممنونم مهربونم هروقت فرصت داش ...

تو۳۱سالی روببین وتاریخ اقدامتو

سی سالته ولی به سال چینی یه سال بایدبزرگترکنیم سنمون رو

انشالله که دخترمیشه جنست جورمیشه من که به آرزوم نرسیدم😭😢 انشالله توبرسی عکسشومیفرستم برات راحت ...

صورتی دختره آبی هم پسر

شانس بدمن پارسال از۱۱دی شروع میکردیم پسرمیشدولی ازشانس بدمن ۹دی اقدام مشکوک داشتیم وهمون یه بارم گرفت😭

2738

من دیشب آخرین شبِ پریودیم بود همون دیشبم اقدام کردم به تظرتون میگیره🤔  تخمک گذاریمم هشتمِ آبانِ

یه جایی خوندم چیزی که تورو نکشه قطعا قویترت میکنه چند سال گذشت تا با پوست و خونم این جمله رو درک کردم 👍
انشالله که دخترمیشه جنست جورمیشه من که به آرزوم نرسیدم😭😢 انشالله توبرسی عکسشومیفرستم برات راحت ...

اشکال نداره عزیزم

دوتا خواهر باهم خیلی خوبه

من خودم خواهر ندارم😢😢😢همیشه جاش تو زندگیم خالی بود😢

چن وقت دیگه یه داداشی برای این دوتا خواهر ناز بیار