2737
2734
عنوان

بچه هابیاییدخاطرات خنده دارتون وبگید دورهم بخندیم😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 582 بازدید | 39 پست
😂😂😂😍عالییی بود

اینقدر فکر کردم که چی بگم پدرشوهرم بره بیرون یا بره تو اتاق کلا دیگه یادم رفت حموم کنم😂😂😂😂😂😂😂

اگه میشه یه صلوات برای سلامتی نی نیم بفرستین ممنونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو عقد خونه مادرشوهرم بودم موقع خواب پدرشوهرم میوه آورد گفت بخورین شوهرم گف دستت درد نکنه بزار رو می ...

منظورش چکاری بوده؟

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2731

جشن نامزدیم بود بعد از عقد کادو دادن مادرشوهرم زیر لفظی نیم ست داد بعد گفتن طلای خودتو در بیار اینو بنداز یکی اومد گوشوارمو بندازه گفتم گوشواره اولی رو در بیار گوشم دو تا سوراخ داره، پدر شوهرم کنارمون بود شنید یه دفعه گفت چی دو تا سوراخ داری‌. وای یعنی هر کی اونجا بود شنید مرده بود از خنده الان هر از گاهی یار میارن میخندن

یه بار پدر شوهرم خونمون بود حواسم نبود با لباس خواب اومدم بیرون دیدمش گفتم عه اینجایی😁رفتم لباس پوش ...

🤣🤣🤣🤣🤣

یه پسردارم عاشقشم میخوام واسش یه آجیه نازبیارم.ایشالله خداقسمت کنه .صلوات بفرستید.ممنون😘
جشن نامزدیم بود بعد از عقد کادو دادن مادرشوهرم زیر لفظی نیم ست داد بعد گفتن طلای خودتو در بیار اینو ...

وای خدا🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

یه پسردارم عاشقشم میخوام واسش یه آجیه نازبیارم.ایشالله خداقسمت کنه .صلوات بفرستید.ممنون😘
2740

من همیشه از این اطو کشسده ها بودم شوخم ها جدی نیستم ولی سوتی نمیدم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم