2737
2739
عنوان

خانوما سلام یه سوال حاملگی بیاید

140 بازدید | 14 پست

من الان که آز دادم و ایشالله عصر جوابش میاد برام دعا کنید مثبت و عادی باشه . چکار باید بکنم از کجا باید بدونم چند هفتمه و کی باید برم سونو

شکرت خدا 😍شکرت شکرت و بازهم هزاران بار شکرت روز ۲۱/۱۰/۹۸بهترین روز زندگیم بود .چرا چون گفتن سالمی وقراره بیای بغلم دختر ناز مامانی😍😍😚 .خدایا ازت میخوام به همه منتظرا یه بچه سالم بدی تا طمع خوش مادر شدن و مخصوصا دختردار شدن رو بچشن .شکرت هزاران بار که میوه بهشتو بهم دادی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اخرین پریودت کی بود 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

جواب از مثبت شد میری دکتر زنان 

یه دکتر خوب متخصص زنان 

بعد برات پرونده تشکیل میدن و مرحله ب مرحله سونو و ازمایش و فلان...

از اولین روز اخرین پریودی حساب میشه 

خدا جون خودت مراقب همسر مهربون و دختر نازم باش 🙏🏻🙏🏻

۱۷شهریور اخرین پری م بود 

کی برم سونو استرس نگیرم و زود نرفته باشم

شکرت خدا 😍شکرت شکرت و بازهم هزاران بار شکرت روز ۲۱/۱۰/۹۸بهترین روز زندگیم بود .چرا چون گفتن سالمی وقراره بیای بغلم دختر ناز مامانی😍😍😚 .خدایا ازت میخوام به همه منتظرا یه بچه سالم بدی تا طمع خوش مادر شدن و مخصوصا دختردار شدن رو بچشن .شکرت هزاران بار که میوه بهشتو بهم دادی 
2738

انشاالله که مثبت باشه

اول برو پیش دکتر بهت هفته ت رو میگه

بعد سونو هم که بری بهت میگه چند هفته ای

نرم افزار مادرشو هم نصب کنی و اولین روز آخرین پریودی ت رو بزنی تاریخ رو بهت میگه و هفته به هفته روال بارداری و سایر مطالب مربوط هم میذاره مطالعه کنی

۵ تو ۵ هفته ای

کی باید سونو  بدم اولین سونو رو

کی باید سونو  بدم اولین سونو رو

معمولا اولین سونو رو هفته 8 میدن که ببینن قلب تشکیل شده یا نه

بعضیا هم قبل تر از اون برای تشکیل ساک حاملگی میفرستن سونو

بری دکتر برات میگه کی بری

کی باید سونو  بدم اولین سونو رو

امضاتو خوندم 

عزیزم ان شاالله بارداری خوبی و بگذرونی و یه نی نی سالم خدا بهت بده🙏🏻🙏🏻

خدا جون خودت مراقب همسر مهربون و دختر نازم باش 🙏🏻🙏🏻
2706