2737
2734
عنوان

توروخدا راهنمایی

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 118 پست
من خیلی باهاش حرف زدم  ب من میگه من و درک نمکنی ک شرایط مایم اینجوریه من ک ازت رابطه نمخام من ...

اگه نمیخواد سواستفاده کنه چه دلیل منطقی داره بگه بیا خونه 🤔

⁦♥️⁩و بگو پروردگارا ،بیامرز و مهربانی کن،که تو مهربان ترین مهربانانی⁦♥️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خونوادمم راحت نیستن تو این مسائل  بهش هم گفتم  الان نمیدونم چجوری بهش بفهمونم  ...

اون خودش و زده ب اون راه ک حرف خودش و ب کرسی بنشونه...وگرنه خیلی خوبم میفهمه شما چی میگی...شما بگو اولشم گفتم اهل رابطه و اینا نیستم قرار ب شناخته با صحبت میشه شناخت اونوقت هر پسری تو دوران تشنایی بخواد خودشو با بوسیدن ثایت کنه ک دیگه هیچی...بهش بگو من میخوام بشناسمت اخلاقت و رفتارت و تا خانوادهامون ب طور رسمی باهم اشنا نشن خونه اینا نمیام فوقش میگه ب من اعتماد نداری خداحافظ شمام بگو سیب قرمز برات نچیده بودم رفتنی درم پشت سرت ببند چ پررو شدن پسرا

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
چقد زرنگو زبون بازن این پسرا😠 نرو به هیچ عنوان ،به جهنم که ناراحت میشه ،چطو فکر ناراحتی و آبروی تو ...

ب من میگه تو چشم داری میبینی عقل داری میسنجی توباید بدونی طرف مثابلت چجوریه من روز اولم بهت گفتم نمخام 2روزه باشم 

2731

تمامش کن رابطه رو 

ینی چی خونم نمیای من نمیتونم خودمو ثابت کنم 

چیو ثابت کنه اونوق 

به نظرم با خونه رفتن فقط یع چیز ثابت میشه 

ک اونم همه نرها دارن نیاز به اثباتش نی 

خدایا شکرت 🙏🙏🙏
اون خودش و زده ب اون راه ک حرف خودش و ب کرسی بنشونه...وگرنه خیلی خوبم میفهمه شما چی میگی...شما بگو ا ...

ب من میگه من خیلی واسه رابطمون تلاش کردم تو نخاسی 

راست میگه عزیزم حق داره هرچی تلاش میکنه شمارو گول بزنه ببره خونش شما گول نمیخوری و نمیری مطمئن باش اگه نری سریع یه بهونه جورمیکنه کات میکنه توروخدا سادگی درنیاری بری 

2738

[QUOTE=108440237]تمامش کن رابطه رو  ینی چی خونم نمیای من نمیتونم خودمو ثابت کنم  چیو ثابت کنه اونوق  ...[/QUبهش گفتم من صدتا دوس پسر نداشتم که تو رو تو این چند روز بشناسم  که اعتماد کنم ب من میگه تجربه نمخاد خودت میدیدی من اصلا اهل کافه و بیرون نبودم ولی میومدم باهات

بگو من اینطور دوست ندارم شمام مختاری میخوای بمون میخوای برو...چ تلاشی دخترررر این فیلمشونه اول با زبون ریختن وخترای ساده رو وابسته میکنن بعد میگن تو عشقمی خانوممی زنمی ی بوس ک اشکال نداره بعد هی بیشتر و بیشتر میخوان ازت بعدم یهو بهونه میارن مامانم مخالفه ب این مدل مردا اصلا اعتماد نکن 19سالته هنوز بچه ای احساسات پاکت و درگیر ادمای مزخرف نکن28سالشه هزار تا راه و چاه بلده برا گول زدنت ب نظرم بکش عقب اگه واقعا بخوادت میاد خواستگاری

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
راست میگه عزیزم حق داره هرچی تلاش میکنه شمارو گول بزنه ببره خونش شما گول نمیخوری و نمیری مطمئن باش ا ...

ب من میگه روز اول و دوم اره بهت حق میدم ولی بعده 501 روز حتی من و نمیبوسی 

بگو من اینطور دوست ندارم شمام مختاری میخوای بمون میخوای برو...چ تلاشی دخترررر این فیلمشونه اول با زب ...

ب من میگه منم توقع دارم تو رابطه بهم اعتماد بشه یکم

ب من میگه تو چشم داری میبینی عقل داری میسنجی توباید بدونی طرف مثابلت چجوریه من روز اولم بهت گفتم نمخ ...

تو هم بگو چون عقل دارم خونت نمیام تو فقط دوست پسرمی شوهرم که نیستی بیام خونت 

کسی که هی خونه خونه میکنه فقط فکر یه چیزه

هیچوقت هیچوقت گول حرفاشو نخور ،

کسی که عشقش پاک و خالص باشه هیچوقت ازین حرفا نمیزنه 

⁦♥️⁩و بگو پروردگارا ،بیامرز و مهربانی کن،که تو مهربان ترین مهربانانی⁦♥️⁩
خودش ابجی نداره و خونه مجردی ام داره 

حس خوبی ازش نمی رسه،سنش بزرگتره،خونه مجردی داره وازت میخاد بدی خونش.

یه جای کار می لنگه.

قبول کن از کات کردنشم نترس.

شرافت یه دختر ارزشش از هوس یه رابطه بیشتره.

[QUOTE=108440237]تمامش کن رابطه رو  ینی چی خونم نمیای من نمیتونم خودمو ثابت کنم  چیو ثابت ...

آخه کافه و بیرون رفتن 

با دعوت به خونه 

فرق داره 

چرا عجله میکنی برا ازدواج 

تازه بیس سالته 

ایشون هم فرد مناسبی نی چون اگ کسی دختر رو دوس داشته باشه و به فکر زندگی باشه اصلا براش شرط و بهونه نمیاره 

بهش بگو اتفاقا پنجاه روز شناختمت و اخلاق و طرز فکرمان فرق داره وبراش آرزو خوشبختی کن و دیگ منتظر جواب نباش کلا همه جا رو بلاک کن 

اگ پیش بری 

یکی دو ماه دیگ خامت میکنه 

و تو همین نی نی سایت کاسه چه کنم به دستت میگیری 

ما اگ میگیم برا خودت و آینده خودت میگیم 

انشاءالله ک خیره

خدایا شکرت 🙏🙏🙏