2737
2734
عنوان

حرف نزدن کودک ۲ ساله!!!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 925 بازدید | 72 پست
دختر من سه سالشه مثلا میخواد بگه چی گفتی میگه چی دفتی خوب میشه کم کم؟

اره همینطوریا بود 

به مرور بهتر شو تا چهارسالگی دیگه درست شد

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من بچه تو خونواده شلوغ زود تر شروع به حرف زدن میکنه واینم که مادرش واطرافیان از نوزادی باهاش حرف بزنن خیلی تاثیر داره اخه خواهر زاده من زود صحبت کرد وما هم شلوغیم و خیلی باهاش حرف میزدیم هم اینکه مامانش وقتی نوزاد بود خیلی باهاش حرف میزد 

2731

😶چرا خانمها نمیتونن باهم دیگه درست حرف بزنن و سازگاری داشته باشن 😑هرجا رفتیم دعوا بود وبی ادبی و توهین وپرخاش 😐

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

استارتر عزیز پسرمنم ۲سالو ۳ماهشه 

فقط میگه بابا وجیش و دد گاهی مامان وخدا تمام دکتر گفت تا ۳سالگی اگه ب حرف نیومد باید ببریمش گفتار درمانی  

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
2738
پسر من سه سالشه حرف نمیزنه مشکلی نداره عزیزم نگران نباش من دکتر بردم گفت یه دفعه کامل و بدون مکث ...

پسر منم زود راه افتاد ۱۱ ماهگی راه رفت دیر راره به حرف میوفته ۲ سالو ۴ ماهشه ربط داره یعنی؟

و خدایی که در این نزدیکیست