2733
2734
عنوان

حرف نزدن کودک ۲ ساله!!!!!!!!!!

925 بازدید | 72 پست

خانوما من یه پسر دارم که ده  روز دیگه دوسالش تموم میشه. اصلا صحبت نمیکنه. حتی یه کلمه!!!!!!

حرفامو کامل متوجه میشه و هرکاری میگم انجام میده اما اصلاااااااااا صحبت نمیکنه😥

مورد مشابه داشتین؟؟؟؟ واثعا دارم نگرانش میشم. 

❤👬❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دختر منم 22 ماهشه همینجوره منم خیلی نگرانم

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .

پسرخاله منم دوسالشه همه چیو میفهمه اما حرف نمیزنه ،،باهوشه یه چیزای میکه اما نامفهوم هنوز زبون باز نکرده،،،پسرا کلا دیرتر زبون باز میکنن

زمستان سرد منم بهاری گرم دارد،،،بزرگ میشم واسه کسی که کوچیکم کرد...🥰😉

اوا میگه؟ اگه آوا بگه مشکلی نداره ممکنه تا ۴ هم طول بکشه ...اما اگه اوا نمیگه الان باید ببرید دکتر .دختر منم هم دندون هم حرف دیر بود

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2738

عزیزم ببر متخصص.تا الان باید ده کلمه رو میگفت.ولی کلا پسرا دیر زبون باز میکنن.

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،

پسر خواهرشوهرمم دوسالونیمشه هیچی نمیگه..

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2706