2737
2734
عنوان

حرف نزدن کودک ۲ ساله!!!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 925 بازدید | 72 پست
اینی که بچه زود راه بیفته دیر حرف میزنه کاملا اشتباهه.دختر من زود راه افتاد و زود هم حرف زد.بچه خواه ...

ربطی به حرف شما نداشت.سوال پرسیدم ببینم راه رفتن و توانایی های دیگش تو چه مرحله ای هست عزیزم.ببینم فقط از لحاظ صحبت کردن دیر داره صحبت میکنه یا راه رفتن و بقیه کاراش هم با تاخیر بوده.شما هیچ وقت زود حرف رو نقاپ که بقیش رو ادامه بدی عزیزم و وسط صحبت دو نفر نیا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوا میگه؟ اگه آوا بگه مشکلی نداره ممکنه تا ۴ هم طول بکشه ...اما اگه اوا نمیگه الان باید ببرید دکتر . ...

اره کلا باهام صحبت میکنه و انواع صداهارو درمیاره. 

مثلا عصبانی میشه با داد و بیداد یه چیزایی میگه یا بغلم میکنه اروم و با محبت یه چیزایی میگه . اما کلا نامفهوم و به قول شما آوا

❤👬❤
2731
پسر من سه سالشه حرف نمیزنه مشکلی نداره عزیزم نگران نباش من دکتر بردم گفت یه دفعه کامل و بدون مکث ...

تقریبا ۱۱ ماهگی راه افتاد. پسر شما هم اصلا صحبت نمیکنه؟؟؟؟ حتی بابا و مامان نمیگه؟؟؟

❤👬❤
اره کلا باهام صحبت میکنه و انواع صداهارو درمیاره.  مثلا عصبانی میشه با داد و بیداد یه چیزایی م ...

پس مشکل تکلم نداره .ممکنه تا ۴ هم طول بکشه.نگرانش نباش

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2740
ربطی به حرف شما نداشت.سوال پرسیدم ببینم راه رفتن و توانایی های دیگش تو چه مرحله ای هست عزیزم.ببینم ف ...

حرفی هم که زدم صرفا جواب پست شما نبود.دیدگاه قدیمی که مرسومه رو گفتم.عزیزم قاپیدن معنی بدی داره.شما که خیلی حالیته اول فکر کن بعد حرف بزن.تاپیک هم عمومیه که وسط حرف دو نفر بپرم یا نپرم.گویا شما خیلی دلتون پره.راحت باش.خودتو خالی کن

برادر زاده منم همین بود .تازه فک کنم ۴ و نیم بود .الان جز نخبگانه😆😆😆😆

اونایی که دیر زبونشون باز میشه ماشاءالله باهوشترن

خداجونم مرسی همیشه هرچی خواستم بهترینشو بهم دادی   
پسر بزرگم خیلی اذیتش میکنه.  ببین طوریه که انواع صداهارو از خودش درمیاره اما نامفهوم.  ا ...

یکی از دوستان ما بچش حرف نمیزد دکتر گفته بود با استرس داره یا مغزش سرده.تا میتونین بهش گرمی بدین بخوره.یا شبا که میخواد بخوابه پشت لبش با پنبه گلاب بمالید

پسر من دو‌ و‌نیمشه تازگیا یه چیزایی میگه که فقط من میفهمم 

دکتر کفت ببر شنوایی سنجی بردم مشکلی نداشت گفت باید ببری آزمایش کامل که آهنش کم نباشه و چیزای دیگه هنوز نبردم ولی هفته بعد میبرم 

گفت هیچ مشکلی نداره بچه تا این سن حرف نزنه ولی از نظر مواردی که گفتم باید چک بشه 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
2706