2733
2734
عنوان

خدا یه خوشگلی بهش داد دهنش رو سرویس کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 3103 بازدید | 109 پست
نهههه  کی هست نگین پارسا؟

سرچ کن .بازیگر خواننده گیتاریست .زیبا و خوش هیکل  مغرور ولی داغون از نظر روحی .عین یه الماس وارونه

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یک سوال چه جوری واقعا حس میکنن زیبا هستن😐😂😂خداییش حالا هرچی هم بقیه بگن 😐ولی نمیدونم حس میکنم بق ...

خیلی کم پیش میاد کسی روش بشه به کسی بگه زشتی و اینگونه است که همه خودشونو زیبا میبینن😁

2728
2740

چه ربطی به زیبایی داره اتفاقا زیبایی همیشه تاثیرشو میزاره توی دانشگاه مورد علاقه ی استادا هستی و به چشم میای توی جمع عا حداقل یکی هست ازت خوشش بیاد توی فامیل کلی حسود داری و اعتماد بنفستم خوبه حداقل قسمت مربوط به چهرش ووووووو مسیله ی دوست شما ذهن منفی و باورهاشون هستش وگرنه خوشکلا خوش شانسن معمولی تر ها هم و حتی زشتها همه چیز به باور و احساساتتون در مورد خودتون و رندگیتون بستگی داره

اون دیگه شرمنده. زیباترین حدی که میتونی تصور کن.  

به پای یکی از دوستای من نمیرسه یکی از دوستای من انقد هوشگل و زیباست که توی یکی از اریشگاه های  هیابون فرشته ی دیوار به چه بزرگی فقط و فقط عکس صورت دوستمه و مدل عکس عکاس معروف هالیودی اسدالهی هستش ولی خدا روشکر اون اصلا تو زندگیش مشکل خاصی نداره

بنظر من مشکلات و بخت ناجور و شوهر ناتو برا همه هست و ممکنه پیش بیاد؛اما خب ما توقع داریم هر کی خوشکله دیگه بخت  و روزشم خوشکل و بی نقص باشه که خب ممکنه اینطور نباشه...

مثلن خواهر من تو فامیلمون و حتی فامیل شوهرش تکه...خوشکل اونجوری نیس اما خب تو دل برو و بی نقصه...کلی خاستگار هم داشت...الان خداروشور مشکلی نداره زیاد.اما خب مشکلات خاص خودشو داره که فقط ما که نزدیکشیم میدونیم...

بعد دختر یکی از اقواممون که سطح خانوادگی خیلی پایین داشتن و نه قیافه ای داشت و نه اخلاق خاصی...یه پسره از خانواده خیلی بالاتر و خودشم خیلی زیباتر از همه لحاظ از دختره،نمیدونم ینیا موندم تو کار خدا که اومد خاستگاری این دختر! بعد خب اینارو میبینیم میگیم ما خوشکلا خوش شانس نیستیم😁 و بعضی زشتا خوش شانس ترن

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
2706