2733
2734

سلام دیروز محمدآریا ۱۵ روزش شد بردم بهداشت گفت دور سرش ۳۴سانتی متر بود شده ۳۶ وزنش هم ۳۴۵۰ بود شده ۴۵۰۰ ، باید ببرمش پیش متخصص؟؟ خیلی خیلی استرس گرفتم

از خودشون میپرسیدی

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاپیک آخر منو ببین😐😅

دختر منم یک ماهشه تقریبا دو کیلو اضافه کرده، قدش و دور سرش هم سه سانت اضافه شده

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2728

به نظرم برای ۱۵ روز زیاده حالا ببین تا سر ماهش چقد اضافه میکنه ماه اول تا یکو نیم هم جا داره دختر من ماه اول اینطوری بود از ماه بعدش یک کیلو شد

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2740

خانوما کنجد و ابگوشت و کله پاچه و حلوا و کاچی و یه چیزی با مغزای اسیاب شده درست میکنن با ارد و نبات و روغن . انگور و دلستر  و اناناس اینا هم شیرو خوشمزه میکنن هم مقوی. بادام که خیلی عالیه بخیسونید تو اب بخورید یا اگه دوست داشتید میکسش کنید. برا خانومایی که شیرشون قوت نداره

تاپیک آخر منو ببین😐😅 دختر منم یک ماهشه تقریبا دو کیلو اضافه کرده، قدش و دور سرش هم سه سانت اضافه ...

خداروشکر، تو بهداشت ک انقد منو ترسوندن گفتن شاید مشکل عقلی داشته باشه

وااااا چه حرف های مفتی! 

اتفاقا من بهداشت هم بردم گفتن شیرت خوبه، همه چیزش خوبه خداروشکر

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

برن گم شن. چثدر چرت و پرت تحویل مردم میدن!!!!

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
نه شیر خودمو میدم، آخه بهداشت گفت ۱۵روز ۲سانت زیادع خیلی ترسیدم گفتم نکنه مشکلی داشته باشه

برااینکه مطمئن شی ببرش پیش متخصص

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین ....