2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

همسرم پس انداز میکنه واسه منم دلش میسوزه میگه فردا خدایی نکرده بلایی سرم بیاد واسه اینکه دستت جایی بند باشه طلا  میگیرم برات😶 دیگه انقد قطع امید کرده میگه خانواده م خبر نداشته باشن میخوام خونه رو به نامت کنم از گشنگی نمیری😂  ولی خیلی از دوستام از این قرعه های خونگی ثبت نام میکنن پولشو خورد خورد میدن اخرش پول خوبی دستشون میاد و میزارن بانک یا طلا میگیرن، یا از خرج خونه پس انداز میکنن اخه با این وضع اقتصاد نمیشه پوله زیادی پس انداز کرد 

یه برنامه ای یه جا دیدم که میگفت روز اول پنج تومن بزارید کنار روز دوم ۱۰ تومن روز سوم ۱۵ تومن و روز چهارم ۲۰ تومن وروز پنجم ۲۵ تومن شما اخر روز پنجم ۷۵ تومن پس انداز کردین دوباره از اول روز اول تا پنجم ادامه بدین اخر ماه۴۵۰ تومن پس انداز کردین حالا کسایی که بیشتر میتونن با ده تومن شروع کن روز بعدش ۲۰ تومن و همینجور ادامه این یه چالشه پس اندازه یعنی هر مقداری که وسعتون میرسه