2737
2739
عنوان

مامان های کلاس اول یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 65 پست
ببخشیدا اینطوری همش وابسته میشه فکر میکنه قشنگ نمینویسه اعتماد به نفسش میاد پایین همش باید نظر شمارو ...

ن طرزه نوشتنو بهش یاد میدم 

وگرنه اون کتاب نگارشش هست ، اونو تو کلاس مینویسه دیگه بمن کاری نداره ک

فقط بمن میگه بشین کنارم ببین درست مینویسم یا ن

چون کلاس اول خیییلی مهمه ، دست خطه بچه تو کلاس اول مشخص میشه

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
فکر کنم اشتباه میکنی ولی داداشت چه خواهر به فکری داره خوشم اومد 

ن اتفاقا من همینکارارو کردم ک الان معلمش خوش خط ترین بچه کلاس معرفیش کرده

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اخه خیلی بد مینویسن واقعا نمیشه پاک کرد 

من یه کاری میکنم خوب جواب میده مثلا درسی که قراره فردا بنویسن رو امروز باهاش کار میکنم تا یاد بگیره چطوری بنویسه اینطوری حداقل کتاب و دفتر مشقو خراب نمیکنه اخه میخوام دفترشو نگه دارم ولی راه خوبیه امتهان کنید حتی ریاضیشم باهاش کار میکنم

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2731

من که اصلا نمیگم هیچی بهش طبیعیه اولاش بد بنویسن،پاک کن هم استفاده نمیکنه...راحتش بذار حالا ماها که برامون انقد حساسیت بخرج ندادن بد شدیم؟هم دانشگاه رفتیم هم خوش خطیم،کلا همه چی تمومیم😅

مال ما چه آسون بود کلاس اولمون 😅

اره بابا زمان ما این اداها نبود خرچنگ قورباغه مینوشتیم میرفت😂😂

من یه کاری میکنم خوب جواب میده مثلا درسی که قراره فردا بنویسن رو امروز باهاش کار میکنم تا یاد بگیره ...

معلم دخترم خودش جلوتر میره خیلی خوبه ایراد هر روز رو دوباره سرمشق میده

2738

من فکر میکردم فقط معلم دختر من این مدلی تحریری یاد میده   

بنظرم سخت هست یه مقدار ولی عوضش از سال دیگه خطشونم خوبه خرچنگ قورباغه نیست

منم کنارش میشینم الان که بیست و سه روز از مدرسه گذشته خیلی بهتر شده روزای اولش خیلی دقت نمی کرد

دیروز ک رو باید مینوشت گفت بده سه سوته تموم کنم   

من یه کاری میکنم خوب جواب میده مثلا درسی که قراره فردا بنویسن رو امروز باهاش کار میکنم تا یاد بگیره ...

نه خوب نیست خودش باید سرکلاس یاد بگیره به نظرم دخالت نکنیم بهتره شما که همیشه نیستی توضیح بدی بهش 

من که اصلا نمیگم هیچی بهش طبیعیه اولاش بد بنویسن،پاک کن هم استفاده نمیکنه...راحتش بذار حالا ماها که ...

من میخوام کلاس دوم سوم بذارم بره کلاس خط اخه خودم بدخطم خجالت میکشم 😖😖

من که اصلا نمیگم هیچی بهش طبیعیه اولاش بد بنویسن،پاک کن هم استفاده نمیکنه...راحتش بذار حالا ماها که ...

منم بیخیالش شدم طفلی خیلی گریه میکنه انگشتشم تاوان زده 

منم بیخیالش شدم طفلی خیلی گریه میکنه انگشتشم تاوان زده 

ببین من یه همکلاسی کلاس اول داشتم نمره هاش صفر میشد همیشه،آخه کلاس اول و صفر!؟باور کن هم دانشگاه رفت هم همه چی یاد گرفت خاهش میکنم اذیتش نکن،نذار براش استرس ایجاد بشه باور کن مهم نیست اینا

2706