2733
2734
عنوان

مامان های کلاس اول یه لحظه بیاین

404 بازدید | 65 پست

سلام دخترم شش سال و نیم داره امسال کلاس اول هست متاسفانه با مشق نوشتنش مشکل داریم شما چکار مکنید؟ خدایی هم سخته خوشنویسی باید کار کنن

داداشه من اوله

میشینم کنارش نوشته هاشو پاک میکنم تا دوباره بنویسه

ازبس اینکارو کردم خوش خط شده خیلی

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕

درمورد مشق توشتن ، بهش اصلااا گیر نده چون بدتر بدقلقی میکنه

فقط بهش بگو تا مشقتو ننویسی حقه هیچکاری نداری

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
داداشه من اوله میشینم کنارش نوشته هاشو پاک میکنم تا دوباره بنویسه ازبس اینکارو کردم خوش خط شده خیل ...

من امروز جلسه بودم خانمش گفت حق پاک کردن ندارید چون بچه زده میشه و اعتماد به نفسش میاد پایین بلاخره اون زحمتشو کشیده یکم از سال بگذره خودشون یاد میگیرن خوش خط بنویسن

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
داداشه من اوله میشینم کنارش نوشته هاشو پاک میکنم تا دوباره بنویسه ازبس اینکارو کردم خوش خط شده خیل ...

چه جالب شما به درس و مشق برادرت میرسی

رابطه تون با هم خوبه ؟

خودتون چند سالتونه؟

2738
نوشتن مینویسه ولی نه مثل سرمشق معلمش    

سخت نگیر البته منم اولش سحت میگرفتم ولی امروز خانمش کلی مامانارو دعوا کرد که با بچه ها کاری نداشته باشید گیر ندید به نوشتنشون هنوز اول کارن یواش یواش یاد میگیرن

من امروز جلسه بودم خانمش گفت حق پاک کردن ندارید چون بچه زده میشه و اعتماد به نفسش میاد پایین بلاخره ...

ن اتفاقا داداشه من میگه بشین کنارم اوناییکه بده بمن بگو پاک کنم

چون هی مینویسه دستش راه میفته ، یاد میگیره درست بنویسه چون من خودم ی دوره روانشناسی کودک گزروندم ، اگه همون اول بهش تذکر ندی همون اشتباهو تااخر تکرار میکنه ، حالا من با معلمشون کار ندارم بالاخره معلما فرق دارن

چه جالب شما به درس و مشق برادرت میرسی رابطه تون با هم خوبه ؟ خودتون چند سالتونه؟

اره من میشینم کنارش 

بهش خودم چنتاشو مینویسم میگم ببین من چجوری مینویسم 

بعد خط فاصله میزارم براش ک تمیز تر بنویسه

اوناییم ک بده پاک میکنم میگم داداشی این یکم بد شده درست تر بنویس ک معلمتون بهت بگه افرین

من ۱۹

ن اتفاقا داداشه من میگه بشین کنارم اوناییکه بده بمن بگو پاک کنم چون هی مینویسه دستش راه میفته ، یاد ...

ببخشیدا اینطوری همش وابسته میشه فکر میکنه قشنگ نمینویسه اعتماد به نفسش میاد پایین همش باید نظر شمارو بپرسه چون به نوشتن خودش اطمینان نداره

2706