2733
2734
عنوان

دیشب دخترمو تنبیه کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 11824 بازدید | 127 پست
چیکار کردی انقد با ادبه؟ من دخترم سه سال و نیمشه خودمو کشتم که هرجا میریم سلام بده اصصصلا انگار ن ...

از کوچکی رو تربیتش حساس بودم ،خودت جلوش سلام کن بزار یاد بگیره کم کم راه میفته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به نظرم تنبیه نیاز نداشت!! درس برای بچه اجبار نکنین. به جاش بهش هدف بدین یا خودتونم اون ساعت وقت برای مطالعه یا کار کردن بزارین بفهمه که اون ساعت ساعت تلاش و زحمته بجه رو ازار ندین. 

بچه هایی که سخت درس میخونن وقتی مادر  سرش تو گوشی یا تی وی باشه نمیشینن سر درس 

نیاز به همراهی دارن تا عادت کنن به درس خوندن 

سیستم صوتی خاموش کن کتاب بگیر دستت مطالعه کن بگو تو هم درستو بخون یه کاغذ لای کتاب بزار نت برداری کن شما رو تو این حالت ببینه درس میخونه

مینویسه هر طوری شده ولی تا ساعت دوازده یک شب بعد صبح دیگه به زور پا میشه

دقیق مثل پسر من.... من از ساعت ۴ تا ۸ عین مامورا بالا سرشم ... هی میره هی میاد.... چند خط مینویسه بعد با التماس کلی میره استراحت😡

2738
چی بگم نمیدونم کارتون درست بود یا نه چون استرس بدیو تحمل کرده

اره صبحی خیلی پریشون بود چون دختر خیلی حساسیه ولی واقعا اعصابمو خورد کرده بود با هیچ روشی جواب نمیداد

گناه داشت. صبح چطور رفت مدرسه؟ دیگه گریه نکرد

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
خوب الان مشکلش چیه؟بلاخره که مینویسه.حالا هروقت که دلش خواست.دختر م کلاس سومه.درساشو نگه میداره اخر ...

عزیزم ساعت خوابش چی؟

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

به نظر من باید از کودکی شروع کرد. مثلا وقتی یه کم زبون باز کرد براش کتاب داستان بخونین. همیشه مطالعه کنین جلوش. از خوبیای درس خوندن براش بگین😂😂😂😂که من خودم خیری ندیدم از درس (ولش کن تو رو خدا ) ولی در کل باید علاقه ایجاد کنیم. حالا این دختر شما از فردا استرس اینو داره وای نکنه ساعت 8 شه مشقام ننوشته باشم مامانم دیگه نذاره بنویسه.دنیا به اندازه کافی سخت هست سختترش نکنین برای بچه ها

2706