2733
2739
عنوان

دیشب دخترمو تنبیه کردم

11925 بازدید | 127 پست

من یه دختر ده ساله دارم که بسیار بسیار با ادب و باهوشه طوری که جاریم چند بار گفته کاش خدا از روی دخترت دوتا درست میکرد یکیش مال تو یکیشو میداد به من،،،،هر وقت هم جایی میره دخترم،،،همه منو به خاطر تربیت دخترم تحسین میکنن چون از همون اول حواسم بهش خیلی بوده،،،،،تو مدرسه هم ممتازه از هر نظر ولی متاسفانه تکالیفشو به زور انجام میده من هر سال همین مشکلو باهاش دارم،،،اول سال باهاش قرار گذاشتم که مشق و درست باید تا ساعت ۸شب تموم شده باشه ،،،یکی دو روز خوب بود دوباره شروع کرد

با اجازه اسی ببخشید

خانما تاپیک اخرم ازمایش قبل بارداریمه میشه ببنیدش

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

با معلمش هماهنگ باش بعد از یه ساعت به خصوص اجازه نده دست به تکالیفش بزنه تا مجبور شه خودش به معلمش جواب پس بده

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2740
تا دیشب که یه ذره مشق داشت از ساعت ۶ شروع کرد تا ۸ فقط چند کلمه بیشتر ننوشته بود،،،یک کلمه مینوشت بل ...

وای پسر منم بازیگوشی سر غذا خوردنش مشکل دارم اینقدر اروم اروم میخوره ک جونمون در میاد ی ساعت قبل ما شروع میکنه دوساعت بعد ما تموم شه اخرشم اخراشو با قاشق دهنش میدم پنج سالشه میترسم برا مدرسشم شل باشه کاراش

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

ساعت ۸ که شد دیدم وضعیت اینه گفتم دیگه حق نداری تکالیفتو امروز انجام بده همه رو بزار تو کیفت فردا همینجوری برو مدرسه ،،،خیلی خیلی گریه کرد ولی اجازه ندادم امروزم همین جوری رفت

تا دیشب که یه ذره مشق داشت از ساعت ۶ شروع کرد تا ۸ فقط چند کلمه بیشتر ننوشته بود،،،یک کلمه مینوشت بل ...

ووووی از پروفایلت معلومه خیلی حساسی خواهرم😯

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃
2706